Вокальна студія «СОЛО» створена у 2008 році. Вся наша мова має вокальну природу. В епоху інформаційного перенасичення і комп’ютерних технологій люди, як ніколи, потребують віддушини, яка дозволить їм “голосно” і красиво проявити своє творче начало.

Через спів людина самовиражається, розкріпачується, знаходить свій шлях, а іноді і сенс існування. Занурюючись в пісню, він отримує “легальну” можливість не стримувати свої почуття і насолоджуватися життям у всій її повноті.

Саме тут студенти навчаються майстерності академічного та естрадного вокалу, пробують себе на сцені.

Учасники колективу приймають участь в Міжнародних конкурсах, таких як "Art- Premier", "Мистецтво XXI-го століття" , «Вікторія-Фест» та конкурсів імені Мусліма Магомаєва.

Також є Лауреатами Всеукраїнських конкурсів "Нове обличчя", «Пісня над Дніпром» та ін. Учасники студії беруть активну участь у концертних заходах університету, міських конкурсах народної творчості, та концертах міста Києва.

В репертуарі студії оперні арії, дуети, романси зарубіжних та вітчизняних композиторів, українські народні пісні та обробки, авторські пісні сучасних композиторів, а також популярна естрадна музика.

Керівник Лауреат міжнародних конкурсів Надія Фесенко.