АЕСтаІТФ

Працюють задля безпеки та ефективності АЕС

Україна має потужний промисловий комплекс, для роботи якого потрібна електроенергія. Понад 40% її забезпечують АЕС. Їх чотири, найпотужніша – Запорізька. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції.

Відлуння Чорнобиля. Зустріч студентів з людиною-героєм Сергієм Васильовичем Широковим

17 квітня в 5-му корпусі (ТЕФ) відбулася зустріч студентів з людиною-героєм, висококласним професіоналом у галузі атомної енергетики, у недалекому минулому професором кафедри АЕС і ІТФ Сергієм Васильовичем Широковим.

Іменні стипендіати ТЕФ 2015

Кращих студентів, п'ятикурсників теплоенергетичного факультету Георгія Євлаховича та Анастасію Серховець у цьому семестрі відзначено іменною стипендією ім. І.В. Курчатова. Георгій та Анастасія навчаються за спеціальністю "Атомна енергетика" на кафедрі АЕС і ІТФ.

Наші студенти на конференції з ядерної інженерії ICONE20

П'ять днів, з 30 липня по 3 серпня 2012 року, в м. Анахайм (Каліфорнія, США) проходила найбільша у світі Об'єднана міжнародна конференція з ядерної інженерії і загальної енергетики –  20th International Conference On Nuclear Engineering (ICONE20) і ASME 2012 POWER Conference (POWER2012). Уперше в такому великому міжнародному науковому форумі взяли участь студенти НТУУ "КПІ".

Київські політехніки представили вісім доповідей на 20-ій міжнародній конференції з атомної інженерії у США

Представники кафедри атомних електростанцій та інженерної теплофізики (АЕС та ІТ) теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ" взяли участь у роботі однієї з найпрестижніших міжнародних конференцій з безпеки АЕС, що пройшла з 30 липня по 3 серпня у місті Анахайм (Каліфорнія, США).

Літня ядерна школа "Молодь і майбутнє атомної енергетики"

27 червня в Одесі завершила роботу Друга міжнародна літня ядерна школа "Молодь і майбутнє атомної енергетики", яка проходила на базі Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) протягом дванадцяти днів у рамках "Програми співробітництва НАЕК "Енергоатом" з ВАТ "Концерн Росенерг

Студенти ТЕФ – переможці конкурсу молодих енергетиків

Підбито підсумки конкурсу науково-практичних робіт на тему "Атомна енергетика" серед студентів спеціальностей "Ядерна промисловість і атомна енергетика" денної форми навчання профільних ВНЗ України. Переможцями конкурсу стали студенти теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут": Роман Глушенков (керівник – доц., к.т.н. А.Ф.Васильєв);  Владислав Соловйов (керівник – проф., к.т.н. С.В.Широков); Олександр Тарановський (керівник – проф., д.т.н.