ТЕФ

Адреса: м. Київ-56, вул. Політехнічна, 6, корпус №5, кiмн.315
Телефон: 204-80-98, 204-91-14
e-mail: tef[at]kpi.ua

Члени делегації університету Цінхуа та компанії CZEC обговорили з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського питання співпраці в підготовці фахівців для атомної енергетики

2019.03.19 Члени делегації університету Цінхуа та компанії CZEC в КПІ

19 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація університету Цінхуа та компанії CNNC China Zhongyuan Engineering Corp. (Китайська Народна Республіка).

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав Гран-прі виставки «Сучасні заклади освіти»

2019.03.14-16 Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти»

КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно Гран-прі «Лідер вищої освіти України» Міжнародної освітньої виставки «Сучасні заклади освіти», яка проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва з 14 по 16 березня.

Астероїд Рюгу – ще одна космічна адреса розробок київських політехніків

Модуль MASCOT на астероїді Рюгу

На адресу КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшов лист від директора Інституту космічних систем Німецького центру авіації та космонавтики (DLR) Андреаса Ріттвегера такого змісту:

"Ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Згуровському М.З.

Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

2019.02.19 Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та консорціум «Xn Tree Ltd UK» (Велика Британія) 19 лютого уклали рамковий договір про співробітництво.

Виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

2018.11.6-8 ХVI Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

Із 6 по 8 листопада 2018 р. у Міжнародному виставковому центрі відбулася ХVI Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)

2018.11.23 Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української  асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)

23 листопада КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали голова представництва корпорації CNNC в Україні Хао Ши Пін та представники Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» – директор з розвитку Асоціації шовкового шляху Юрій Зоц і керівник торгового напряму Асоціації шовкового шляху Тарас Голуб.

Новий успіх викладачів ІЕЕ і ТЕФ

2018.09.15 підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті"

15 вересня 2018 року в Міжнародному центрі науково-дослідницьких проектів відповідно до проекту "Наука і освіта on-line" відбулось підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті".

Лобановський Валерій Васильович (1939–2002)

Лобановський Валерій Васильович - студент КПІ

Валерій Васильович Лобановський народився 6 січня 1939 року в Києві. Під час навчання в школі був одним із найкращих учнів класу і закінчив школу зі срібною медаллю. Вже тоді футбол у житті Валерія став на одному рівні з опануванням наук.

Лауреати Державної премії – співробітники КПІ

2018.05.19 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №138/2018  Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року

Указом Президента №138/2018 присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 року. Серед нагороджених – і співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сторінки