ТЕФ

Телефон: 204-80-98, 204-91-14
e-mail: tef[at]kpi.ua

У КПІ готуватимуть фахівців для атомної енергетики Туреччини

Проректор з міжнародних зв'язків КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко та проректор Анкарського університету Сібель Сюзен 8 жовтня 2019 р. в Анкарі підписали протокол, згідно з яким уже в лютому наступного року група турецьких студентів розпочне навчання на теплоенергетичному факультеті нашого університету.

Михайло Польський: «Для того, щоб бути успішним, потрібно, щоб галузь, у якій ви працюєте, вам подобалася»

19 вересня КПІ відвідав його випускник, а нині – успішний американський підприємець, який багато років працює в сфері енергетики, Михайло Польський.

Візит директора Турецького центру ім. Юнуса Емре в Києві

17 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав директор Турецького центру ім. Юнуса Емре в Києві при Посольстві Турецької Республіки в Україні Ендер Коркмаз.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського готуватимуть фахівців з фізичного захисту та обліку і контролю ядерних матеріалів (відео)

2019.09.02 a ceremonial opening of the Educational and Scientific Laboratory «Nuclear Security»

2 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте відкриття Навчально-наукової лабораторії «Фізична ядерна безпека» та презентація освітньої магістерської програми «Фізичний захист, облік і контроль ядерних матеріалів».

КПІ ім. Ігоря Сікорського готуватиме фахівців для провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка)

25 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася низка заходів за участю великої делегації Народного уряду провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка).

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

2019.05.22 delegations of two institutions of the higher education from People's Republic of China

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Успіх викладачів кафедри ТПТ ТЕФ

Комплект методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з курсу "Тепломасообмін"

IХ Міжнародний професійний конкурс викладачів ЗВО Pedagogical Discovery: University – 2019 назвав призерів. Серед них – викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Працюють задля безпеки та ефективності АЕС

Україна має потужний промисловий комплекс, для роботи якого потрібна електроенергія. Понад 40% її забезпечують АЕС. Їх чотири, найпотужніша – Запорізька. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції.

Соломаха Андрій. Зростають наукові кадри

Соломаха Андрій

Понад вісімдесят років існує у складі Київської політехніки кафедра теплотехніки (нині – теоретичної та промислової теплотехніки, ТПТ).

Сторінки