Амбасадорка з ІАТЕ Марія Гупаленко: "Лідерство – це не лише першість, а й відповідальність"

Рік тому КПІ ім. Ігоря Сікорського приймав фіналісток конкурсу "Освітні Амбасадорки Київської МАН". Серед яскравих непересічних дівчат, які презентували свої науково-дослідницькі здобутки та продемонстрували інтелектуальні й творчі здібності, була Марія Гупаленко. Натоді – учасниця заключного етапу конкурсу-захисту МАН.

Політехніки перемогли в конкурсі "Молодий вчений року 2023"

Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського вкотре увійшли до когорти найкращих молодих науковців країни. Вони гідно представили університет у конкурсі Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України "Молодий вчений року 2023". Троє з них перемогли в різних номінаціях.

Літня школа «Формування міського середовища для завтрашнього дня»

В рамках виконання проєкту в сфері освіти «Розкриття трансформативного потенціалу українських університетів для розбудови кліматично нейтральних та сталих міст» (UNICITIES) за грантової підтримки програми Еразмус+ та з метою підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти проводиться літня ш

Безпека АЕС після Чорнобильської катастрофи та під час війни: спілкуємося з фахівцем

Наближаються чергові роковини катастрофи на ЧАЕС - найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Її наслідки окрім України, білорусі та росії тією або іншою мірою відчула і більшість країн Європи.

Центр ІАТЕ

На базі інституту атомної та теплової енергетики КПІ діє перший в Україні навчально-науковий центр «Надійність та безпека АЕС».

Підписка на ІАТЕ