ТЕФ

e-mail: tef[at]kpi.ua

Астероїд Рюгу – ще одна космічна адреса розробок київських політехніків

Модуль MASCOT на астероїді Рюгу

На адресу КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшов лист від директора Інституту космічних систем Німецького центру авіації та космонавтики (DLR) Андреаса Ріттвегера такого змісту:

"Ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Згуровському М.З.

Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

2019.02.19 Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та консорціум «Xn Tree Ltd UK» (Велика Британія) 19 лютого уклали рамковий договір про співробітництво.

Виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

2018.11.6-8 ХVI Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

Із 6 по 8 листопада 2018 р. у Міжнародному виставковому центрі відбулася ХVI Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості – 2018"

Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)

2018.11.23 Візит голови представництва корпорації CNNC в Україні та представників Української  асоціації Шовкового шляху «Silk Link» (КНР)

23 листопада КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали голова представництва корпорації CNNC в Україні Хао Ши Пін та представники Української асоціації Шовкового шляху «Silk Link» – директор з розвитку Асоціації шовкового шляху Юрій Зоц і керівник торгового напряму Асоціації шовкового шляху Тарас Голуб.

Новий успіх викладачів ІЕЕ і ТЕФ

2018.09.15 підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті"

15 вересня 2018 року в Міжнародному центрі науково-дослідницьких проектів відповідно до проекту "Наука і освіта on-line" відбулось підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті".

Лобановський Валерій Васильович (1939–2002)

Лобановський Валерій Васильович - студент КПІ

Валерій Васильович Лобановський народився 6 січня 1939 року в Києві. Під час навчання в школі був одним із найкращих учнів класу і закінчив школу зі срібною медаллю. Вже тоді футбол у житті Валерія став на одному рівні з опануванням наук.

Лауреати Державної премії – співробітники КПІ

2018.05.19 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №138/2018  Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року

Указом Президента №138/2018 присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 року. Серед нагороджених – і співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Тетяна Іваненко: Поєднує навчання з практикою

Тетяна Іваненко

Переважна більшість студентів Київської політехніки серйозно готуються до майбутньої професійної діяльності. Адже від знань і практичних навичок, набутих ними за роки навчання, залежить не лише розвиток тих чи інших галузей економіки, а й безпека довкілля і здоров'я людей.

Сторінки