ТЕФ

Адреса: м. Київ-56, вул. Політехнічна, 6, корпус №5, кiмн.315
Телефон: 204-80-98, 204-91-14
e-mail: tef[at]kpi.ua

КПІ ім. Ігоря Сікорського готуватиме фахівців для провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка)

25 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася низка заходів за участю великої делегації Народного уряду провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка).

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

2019.05.22 delegations of two institutions of the higher education from People's Republic of China

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Успіх викладачів кафедри ТПТ ТЕФ

Комплект методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з курсу "Тепломасообмін"

IХ Міжнародний професійний конкурс викладачів ЗВО Pedagogical Discovery: University – 2019 назвав призерів. Серед них – викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Працюють задля безпеки та ефективності АЕС

Україна має потужний промисловий комплекс, для роботи якого потрібна електроенергія. Понад 40% її забезпечують АЕС. Їх чотири, найпотужніша – Запорізька. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції.

Соломаха Андрій. Зростають наукові кадри

Соломаха Андрій

Понад вісімдесят років існує у складі Київської політехніки кафедра теплотехніки (нині – теоретичної та промислової теплотехніки, ТПТ).

Члени делегації університету Цінхуа та компанії CZEC обговорили з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського питання співпраці в підготовці фахівців для атомної енергетики

2019.03.19 Члени делегації університету Цінхуа та компанії CZEC в КПІ

19 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація університету Цінхуа та компанії CNNC China Zhongyuan Engineering Corp. (Китайська Народна Республіка).

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав Гран-прі виставки «Сучасні заклади освіти»

2019.03.14-16 Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти»

КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно Гран-прі «Лідер вищої освіти України» Міжнародної освітньої виставки «Сучасні заклади освіти», яка проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва з 14 по 16 березня.

Астероїд Рюгу – ще одна космічна адреса розробок київських політехніків

Модуль MASCOT на астероїді Рюгу

На адресу КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшов лист від директора Інституту космічних систем Німецького центру авіації та космонавтики (DLR) Андреаса Ріттвегера такого змісту:

"Ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Згуровському М.З.

Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

2019.02.19 Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та консорціум «Xn Tree Ltd UK» (Велика Британія) 19 лютого уклали рамковий договір про співробітництво.

Сторінки