Представляємо відмінників-політехніків, удостоєних за сумлінне навчання, науковий пошук і активну участь у громадському житті стипендії ректора університету.
Олександр Рибак (ФТІ). Про таких кажуть – йому доля перейшла дорогу з повними відрами. Обдарований, талановитий і працьовитий студент, постійно бере участь у математичних олімпіадах різного рівня, де завойовує найвищі нагороди. У 2003/2004 н.р. посів перші місця на Всеукраїнській математичній олімпіаді для студентів класичних університетів (м. Львів) та на Всеукраїнській олімпіаді для студентів технічних вузів (м. Київ). У відкритій олімпіаді механіко-математичного факультету КНУ ім. Шевченка у 2004 р. зайняв перше місце, у 2005 р. – друге. На Всеукраїнській олімпіаді з програмування (м. Вінниця, 2004 р.) виборов перше місце. На Міжнародній олімпіаді з математики в Македонії (2004 р.) Олександр з абсолютним першим результатом отримав Гранд гран-прі, на цій же оліміпаді 2005 р. – абсолютний другий результат і гран-прі.
Андрієнко Катерина (ВПІ) – староста групи, ініціативна особистість, член вченої ради ВПІ, стала переможницею місячного туру інтелект-шоу “LG-Еврика”, успішно здобуває журналістський досвід, має публікації.
Басиста Тетяна (ФАКС) – член студради спеціальності, займається науковими дослідженнями, що стосуються вібраційних гіроскопів. Брала участь в організації V Міжнародної науково-технічної конференції “Гіротехнології, навігація, керування рухом”. За успіхи у навчанні була удостоєна стипендії ім. І.І.Сікорського.
Кононенко Оксана (ФФВС) має гарні організаторські здібності, є старостою групи та головою студради факультету. Брала участь у Всеукраїнській олімпіаді за спеціальністю “Олімпійський та професійний спорт” та в наукових конференціях. Є членом наукового студентського гуртка факультету.
Кузьменко Наталія (ІЕЕ) – успішно навчається, оволодіває іноземними мовами, брала участь у студентських конференціях з німецької мови, присвячених проблемам енергетики: зайняла у 2004 р. третє, а в 2005 р. друге місце, працює на кафедрі за темою використання відновлюваних джерел енергії.
Лесько Іван (ФБТ) у конкурсі “Студент Києва-2003” завоював друге місце, є головою студради факультету, активно опікується студентським життям та дозвіллям, брав участь у підготовці й проведенні І Всеукраїнської науково-практичної конференції “Біотехнологія. Освіта. Наука”, має власні друковані праці, бере участь у створенні Асоціації молодих біотехнологів України. А ще знаходить час для науково-пошукової роботи в галузі фармації біотехнології та занять спортом (має
ІІІ розряд з плавання, член збірної факультету, відвідує заняття секції історичного фехтування тощо).
Луцик Павло (ФБТ) – переможець численних шкільних предметних
олімпіад, фіналіст конкурсу “Студент Києва-2004”. Займається дослідженням біомагнітної сепарації, його доповідь про магнітну дезактивацію мікроорганізмів включено до збірника тез міжнародної конференції.
Миронюк Олексій (ХТФ) – серйозно займається дослідженням властивостей композиційних матеріалів: результати доповідались на численних наукових конференціях, публікувались у збірниках тез.
Омельчук Марія (ВПІ) – творча особистість, обдарований художник, дипломант численних творчих конкурсів серед молоді, постійний учасник багатьох виставок, бере участь в університетських проектах, які виконуються на кафедрі.
Романченко Віталій (ФАКС) творчо ставиться до навчального процесу, консультує товаришів. Переможець олімпіади НТУУ “КПІ” з теоретичної механіки. Роман веде активний спосіб життя, займається ігровими видами спорту. За успіхи в навчанні отримував стипендію
ім. М.А.Павловського.
Собченко Владислав (ФЕЛ) має диплом бакалавра з відзнакою, працює в лабораторії електроніки, де займається розробкою й обслуговуванням лабораторних стендів за навчальними курсами, ремонтує обчислювальну техніку на кафедрі, самостійно поставив 5 лабораторних робіт.
Фаріна Ольга (ММІФ) – профорг групи, активна і завзята, брала участь у фаховій конференції, отримала сертифікат за програмою Інституту міжнародної освіти (США).
Янишпольський Василь (ХТФ) досліджує системи водоспоживання промислових підприємств, результати доповідались на конференції, їх включено до збірника тез, співпрацює з фірмою Honeywell щодо автоматизації виробництва Одеського припортового заводу.
Яремко Вікторія (ММІФ) цікавиться науковою роботою, доповідала на конференції про сучасні інформаційні технології в навчальному процесі, отримала сертифікат за програмою Інституту міжнародної освіти (США).