Київська та Познанська політехніки удосконалюють антикризове управління в Україні та в Польщі

Прогалини антикризового управління територіальних громад і необізнаність населення про дії у кризових і надзвичайних ситуаціях — висновки команд науковців ФММ і факультету інженерії менеджменту Познанської політехніки.

Американські генерали в КПІ

У межах міжнародного форуму «Екологія і мир» до Київської політехніки завітали генерал-майор запасу Вільям Мюллен і генерал-лейтенант запасу Морської піхоти США Джон Енсен.

Об’єднати інженерні школи для відбудови України

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київський національний університет будівництва і архітектури уклали угоду, щоб об‘єднати зусилля науковців, інженерів та освітян для розробки новітніх підходів до повоєнної відбудови країни.

«Стійке місто»: як зробити українські міста безпечними та комфортними

Спільний проєкт Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», КМДА, Klitschko Foundation та Blomberg Philantropics покликаний розв’язати проблеми, спричинені пошкодженням енергетичної інфраструктури столиці, та впровадити технології для підвищення стійкості київських будівель.

🎥 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київський аграрний університет НААН: перемовини про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського 23 травня відвідали очільники Київського аграрного університету Національної академії аграрних наук України – в.о. ректора Олександр Никитюк і перша проректорка Олеся Линовицька (фото праворуч).

Київська політехніка розширює межі співпраці з Японією у напрямі гуманітарного розмінування

До КПІ з візитом завітав професор Масаюкі Сато з японського Університету Тохоку, щоб запропонувати альтернативу малодієвим пристроям для розмінування — власний портативний двосенсорний прилад ALIS.

Підписка на Співпраця