Співпраця

Партнери допомагають КПІ

ФІОТ КПІ отримали від української ІТ-компанії Yalantis більш як 30 одиниць комп’ютерної техніки: монітори, комп’ютерні блоки, клавіатури й модеми.

Співпраця КПІ з адвокатським об’єднанням Juscutum

Під час зимових вимкнень електроенергії КПІ та всі українські університети стали перед викликами, яких не було раніше.

Juscutum виступило посередником, допомігши КПІ зв’язатися з Міністерством цифрової трансформації для забезпечення функціонування усіх інформаційних сервісів.

В єдності – сила!: конференція з розвитку Індустрії 4.0-5.0

Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) спільно з Київським політехнічним інститутом ім. Ігоря Сікорського виступили організаторами форуму технічних університетів з розвитку Індустрії 4.0 в Україні. Він уже традиційно проводиться саме в КПІ.

Співпраця КПІ та Департаменту кіберполіції

КПІ розроблятиме різноманітні інформаційні системи кібербезпеки. Як-от, наприклад, ідентифікація ворожих кібератак і медіапропаганди.

Серед фахівців кіберполіції вже працюють наші випускники, і керівництво високо оцінює їхній рівень освіти.

У ЗВО України створюватимуть смартукриття за прикладом КПІ

Сховище вже облаштовують у Бібліотеці КПІ й планують відкрити у другому кварталі цього року.

Інноваційний простір слугуватиме коворкінгом і працюватиме за будь-яких умов, а під час повітряної тривоги трансформуватиметься у комфортне укриття.

КПІ співпрацюватиме з Державною службою з питань праці

Київська політехніка підписала меморандум про співпрацю з Державною службою з питань праці.

Спільна діяльність передбачає залучення студентів і науковців, організацію та охорону праці, підвищення кваліфікації та перевірку навчання.

КПІ – Гіссенський університет: перспективи співробітництва

16 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася онлайн-зустріч з очільником одного з провідних європейських вишів – президентом Гіссенського університету ім. Юстуса Лібіха (Німеччина) професором Джойбрато Мукерджі.

Платформа Ukrainian talent foundation

Київська політехніка у межах спільного з Польщею проєкту розробила платформу для навчання у галузі менеджменту, цифрової економіки, фінансів, IT.

Нині курси охоплюють 14 дисциплін. Долучитися можуть усі охочі.

КПІ та UoS: співпраця в часи війни та миру

Плани співпраці, її напрями й навіть конкретні проєкти обговорили  ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський з президентом Шеффілдського університету (University of Sheffield чи, скорочено, UoS, Велика Британія) професором Коеном Ламбертсом і віцепрезиденто