Електроноші київських політехніків на передовій

КПІшники передали власноруч зібрані електроноші Мамонова підрозділу ЗСУ. Наземний дрон призначений для евакуації поранених з поля бою. Керується дистанційно. Його суттєва перевага — вартість, винахід значно дешевший за аналоги.

Формула миру в дії

Провідні науковці, дипломати, громадські діячі та священники різних конфесій зібралися в КПІ, щоб обʼєднати зусилля для утвердження в Україні справедливого миру.
Серед них — Українська Рада Миру і ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

Співпраця КПІ та Києво-Печерського ліцею "Лідер" набуває нової якості

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 4 квітня уклали меморандум про співпрацю. Від університету документ своїм підписом скріпив ректор академік НАН України Михайло Згуровський, від імені ліцею – директор Дмитро Кравченко (див. фото) .

Візит Посла Румунії в Україні до КПІ

Наприкінці березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Александру Віктор Мікула і другий секретар Посольства цієї країни Стефан Вацеан.

Мінстратегпром та Укроборонпром у КПІ

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін і гендиректор «Укроборонпрому» Герман Сметанін завітали до Київської політехніки, щоб залучити науковий потенціал університету до проєктів оборонно-промислового комплексу.

КПІшники стажуватимуться в Данії

У межах Програми енергетичного партнерства між Україною та Данією КПІ долучився до Програми «Молоді таланти сфери енергоефективності».

КПІ став повноправним членом європейського альянсу ATHENA

КПІ став першим українським ЗВО в альянсі ATHENA.

Співпраця розпочалась ще у листопаді 2022 року, коли КПІ приєднався до ATHENA як асоційований партнер, беззаперечно розділяючи й підтримуючи його цінності, місію та цілі діяльності.

Співпраця київських політехніків та американських військових допоможе нашим захисникам

Наприкінці лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація американських військових запасу на чолі з генерал-майором запасу, екс-командувачем Командування підготовки корпусу морської піхоти США Вільямом Малленом. До її складу також входив генеральний директор компанії "Sonata Holding LLC" Ендрю Бейн (США).

Підписка на Співпраця