Співпраця

КПІ може стати членом асоціації CESAER

Адміністрація КПІ провела робочу зустріч з делегацією Асоціації науково-технічних університетів Європи CESAER. Ішлося про перспективи членства КПІ в асоціації та конкретні кроки до цього, а також подальші плани з огляду на набуття Україною статусу кандидата в члени Євросоюзу.

Університет Аризони надає підтримку КПІ

Відбулася друга робоча зустріч представників Університету штату Аризона (ASU) та адміністрації Київської політехніки.

З віцепрезиденткою з глобальних академічних ініціатив ASU Джулією Розен і ректором-засновником Американського університету в Києві Романом Шереметою говорили про:

«Джмелю», вам – зліт!

На початку травня цього року Інноваційний холдинг "Sikorsky Challenge" та ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор" уклали Меморандум про співпрацю.

Співпраця КПІ та Благодійного фонду «Коло»

Київська політехніка об’єднує зусилля з Благодійним фондом «Коло» задля перемоги України.

Мета співпраці — допомога захисникам України, як-от забезпечення їх необхідними речами й засобами для подолання агресора.

КПІ співпрацюватиме з топовим британським університетом

У Київській політехніці відбулася онлайн-зустріч з делегаціями Університету Шеффілду й Cormack Consultancy Group зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Ця зустріч – перший крок у співпраці КПІ з провідним британським університетом.

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору

У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація керівного складу міжнародного напряму КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.

Американські виші підтримують українських науковців

Сьогодні, 3 травня, відбулася онлайн-зустріч представників американських і українських вишів. Її зініціював університет Аризони, щоб підтримати українську освітню й наукову спільноту та допомогти їй розв’язати проблеми, які виникли на тлі повномасштабної війни.