Це вже IV міжнародна науково-практична конференція, яку організовує факультет біомедичної інженерії (ФБМІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цього разу вона об’єднала науковців, фахівців медичної та інженерної галузей з України, Австралії, США, Італії та Нідерландів, щоб обговорити перспективи розвитку реабілітаційних технологій і обмінятися найкращим досвідом з підготовки кваліфікованих реабілітологів.
«Тематика нашої вже традиційної конференції сформувалася на стику двох викликів — це пандемія та війна. Нинішня конференція покликана дати відповіді на питання, як наш університет, наш факультет, об’єднавши науковців з усього світу, може розв’язати проблеми, спричинені цими викликами», — Ігор Худецький, завідувач кафедри біобезпеки і здоров’я людини факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Один з іноземних учасників конференції — Ґвідо Гендрікс,голова нідерландської компанії Gyromotics, яка виготовляє індивідуальні високотехнологічні протези стоп для дорослих і дітей, — уклав меморандум про співпрацю з факультетом біомедичної інженерії та інженерно-хімічним факультетом КПІ.
«Ми допомагатимемо вашим фахівцям вдосконалюватися в галузі протезування нижніх кінцівок, знаходити нові рішення для того, щоб протез стопи мав ще більше функцій і давав ще більше мобільності й свободи руху», — Ґвідо Гендрікс, голова нідерландської компанії Gyromotics.
Фундаментальні й практичні дослідження, які представили київські політехніки на конференції, спрямовані не лише на посилення біобезпеки як складника національної безпеки, а й на створення ефективних юзкейсів, практичну допомогу нашим військовим і цивільним, які втратили здоров’я на війні.