Впровадження ШІ в публічне управління: плюси та мінуси

Штучний інтелект, або просто ШІ, стрімко входить у життя кожної сучасної людини. Причому навіть тоді, коли вона про це не підозрює: під час отримання телефоном якихось довідок чи консультацій, користування "розумними" гаджетами та серфінгу в соціальних мережах, вирішенні фінансових питань, перегляду гарних малюнків і цікавих відео, навчання і так далі й далі.

Науково-технічні конференції на ПБФ набирають обертів

Традиційно ближче до завершення навчального року і вже двадцять четвертий раз на приладобудівному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Міжнародна науково-технічна конференція "Приладобудування: стан і перспективи".

XVI Міжнародна конференція "Інновації молоді в машинобудуванні"

XVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів "Інновації молоді в машинобудуванні", що відбулась у змішаному форматі (очно та онлайн)  у Державному політехнічному музеї КПІ ім. Ігоря Сікорського, мала широку тематику доповідей.

Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті. Виклики та майбутнє

Проблеми та перспективи розвитку відновлюваної енергетики й енергоефективності обговорили учасники ХХVI Міжнародної науково-практичної  конференції "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що пройшла в КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж 21 – 23 травня.

Результати проведення конференції "Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи"

Попри масований ракетний обстріл України в ніч проти 24 квітня 2025 року, того ж таки дня на факультеті менеджменту та маркетингу відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція "Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи". Організувала її кафедра менеджменту підприємств. Конференція об'єднала понад 220 учасників – науковців, практиків і здобувачів вищої освіти з різних міст України, Польщі та Фінляндії.

На Міжнародній конференції з історії науки, техніки та освіти "Пріоритети української науки"

24 квітня в рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки "Пріоритети української науки" на базі фізико-математичного факультету КПI ім. Ігоря Сікорського в режимі онлайн відбулася щорічна ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Історія  розвитку  науки, техніки та освіти" за темою "Фундаментальні науки як рушій технологічних трансформацій". Організаторами заходу виступили Фізико-математичний факультет КПІ, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка, Державний політехнічний музей імені Бориса Патона, Рада молодих учених МОН України, ДУ "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки (ДУ ІДНТПІН) ім. Г.М. Доброва НАН України", профком КПІ. 

Освіта нової України

27 травня 2025 року, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко і перший проректор Михайло Безуглий взяли участь у конференції «Освіта нової України», яку організувало Міністерство освіти і науки України під егідою Офісу Президента України.

Фантастична реальність на конференціях "ПТ-2025" і "ПРІТС-2025"

У КПІ ім. Ігоря Сікорського з 14 до 19 квітня пройшла Дев'ятнадцята міжнародна конференція "Перспективи телекомунікацій" ("ПТ-2025"). Заснована на початку нового тисячоліття на базі Інституту телекомунікаційних систем університету, тепер вона рік у рік збирає десятки дослідників та інженерів, які працюють у телекомунікаціях та споріднених галузях, для обміну ідеями, інформацією про нові технології, досвідом, визначення найперспективніших напрямів своєї подальшої роботи. Не винятком ставали навіть роки пандемії COVID-19 і початку широкомасштабної війни – тоді пленарні та секційні засідання конференцій проходили в дистанційному режимі, що, втім, не ставало на заваді продуктивній роботі її учасників.

🎥 Спільний українсько-естонський проєкт щодо розвитку підприємництва та туризму у громадах

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася міжнародна конференція «Партнерство як інструмент експорту локальних продуктів з сільських територій України», яка є фінальним етапом масштабного українсько-естонського проєкту, присвяченого розвиткові підприємництва й туризму в наших громадах, зокрема прифронтових і прикордонних, і виходу українських продуктів на європейські ринки.

Підписка на Конференція