У КПІ відбулася урочиста сесія професорсько-викладацького складу. Визначено курс нової команди університету на досягнення цілей сталого розвитку, зміцнення обороноздатності нашої держави, розширення міжнародного партнерства, цифровізацію та соціальний захист колективу.

Привітав КПІшників перший віцеспікер ВРУ Олександр Корнієнко. Він вручив нашим науковцям відзнаки Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом, а також подяки за високі досягнення в роботі!

Пропонуємо вашій увазі запис трансляції сесії:

Репортаж Медіалабораторії:

29 серпня відбудеться сесія професорсько-викладацького складу КПІ у змішаному форматі.

📍Урочисте засідання пройде за участі деканів факультетів, директорів навчально-наукових інститутів, завідувачів кафедр у залі засідань Вченої ради університету.

📺 Не пропустить прямої трансляції — будьте у курсі усіх подій. Приєднуйтеся до трансляції:
❓Коли: 29 серпня о 10:00