28 травня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію 4 освітніх програм (ОП) нашого університету за повною процедурою терміном на 5 років.

Серед них:
🔹 ОНП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Інженерія програмного забезпечення інтелектуальних кібер-фізичних систем в енергетиці» (121 Інженерія програмного забезпечення, НН ІАТЕ);
🔹 ОНП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Системи, технології та математичні методи кібербезпеки» (125 Кібербезпека, НН ФТІ);
🔹 ОНП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Радіоелектронна інженерія» (172 Телекомунікації та радіотехніка, РТФ, ФЕЛ);
🔹 ОНП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Інженерія інноваційних інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем» (172 Телекомунікації та радіотехніка, НН ІТС).

🎉 Адміністрація університету дякує всім учасникам акредитаційних процедур за плідну й віддану роботу в надскладних умовах.