Акредитація освітніх програм КПІ

28 травня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію 4 освітніх програм (ОП) нашого університету за повною процедурою терміном на 5 років.

Акредитація освітніх програм КПІ

14 травня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За його результатами ухвалено рішення про акредитацію 6 освітніх програм (ОП) нашого університету за повною процедурою терміном на 5 років.

Акредитація освітніх програм КПІ

16 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію трьох освітніх програм (ОП) нашого університету. А саме:

КПІ — перший за акредитацією освітніх програм

За версією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» акредитаційні експертизи, що їх здійснює НАЗЯВО у ЗВО України, найбільш комплексно й адекватно характеризують ефективність роботи вітчизняних університетів.

Міжнародні акредитації КПІ офіційно визнано НАЗЯВО

6 лютого 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). На ньому було ухвалено рішення про визнання міжнародної акредитації двох освітніх програм КПІ на максимальний термін 5 років:

Акредитація освітніх програм КПІ

26 грудня 2023 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію 19 освітніх програм (ОП) нашого університету за повною процедурою терміном на 5 років.

Підписка на Акредитація