Солом'янська районна в м. Києві державна адміністрація з нагоди Міжнародного дня студентів відзначила кращих студентів району за високі здобутки у навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті. Серед нагороджених і студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Знайомтеся – третьокурсник НН ІЕЕ Сергій Приз. Навчається на кафедрі геоінженерії та здобуває ступінь бакалавра за спеціальністю "Гірництво". Відповідально ставиться до навчання, впевнено планує своє майбутнє і серйозно працює задля його втілення. Тож не лише має високу успішність у навчанні, але й проявив себе як молодий активіст – очолив профбюро студентів НН ІЕЕ. Отож регулярно бере участь у різноманітних університетських заходах, залучений до реалізації низки проєктів, спрямованих на допомогу студентській молоді під час воєнного стану. Зокрема, активно працював під час "великого переселення" у студмістечку, є учасником проєкту "Smart Shelter" – створення першого в Україні "розумного" укриття, став одним із лідерів при виготовленні окопних свічок, організованого Профкомом КПІ та зафіксованого в Національному реєстрі рекордів України.

На кафедрі вважають, що Сергій є прикладом кращого сучасного студента, в особі якого поєднується ініціативність, наполегливість та креативність. І це не лише про успіхи в навчанні та громадській роботі. У творчому доробку С.Приза – ще й участь у наукових проєктах НН ІЕЕ. "Він є постійним учасником науково-практичних студентських конференцій, що свідчить про глибокий інтерес до науки та прагнення поглиблювати свої знання й розширювати коло наукових інтересів", – каже завідувачка кафедри геоінженерії професорка Наталя Зуєвська. Зокрема, студент брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми гірництва та будівництва", міжнародному воркшопі "Implementation of "green" and digital technologies in international educational environment" тощо.

"Участь Сергія в таких подіях не тільки поглиблює його розуміння предмета, але й відкриває нові горизонти інновацій та тенденцій у вибраній галузі гірництва, що спрямована на комплексне освоєння підземного простору із застосуванням сучасних гірничих технологій для післявоєнної відбудови", – додає доцентка кафедри геоінженерії Вікторія Вапнічна.
Іноді здається, що деякі студенти володіють здатність навчатися/працювати 25 годин на добу і дев'ять днів на тиждень, так багато встигають зробити. От і Сергій у вільний(!) час підвищував свій професійний рівень у будівельній організації ТОВ "Українська монолітно-будівельна компанія", яка виконує субпідрядні роботи з влаштування фундаментів та монолітно-каркасного будівництва. А наступного року планує пройти стажування в Egis Ertle Engineering – міжнародній компанії з проєктування промислових та інфраструктурних об'єктів.

Його енергія, бажання розвиватися та вдосконалюватися заслуговують на повагу викладачів і студентської спільноти, переконані на кафедрі геоінженерії НН ІЕЕ.

Оксана Вовк, директор НН ІЕЕ

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.