Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Ольга разом з командою MotoHelp підтримують наших захисників з 2014 року – збирають кошти на придбання автівок для передової та їх ремонт, палива, військових рацій, медичних аптечок для бійців, доставку донорської крові. І ще багато-багато добрих справ, що наближають нас до перемоги!

Отримуючи нагороду Ольга сказала: "Безмежно вдячна друзям та рідним за підтримку, а також нашій неймовірно крутій команді MotoHelp, оскільки ця нагорода стосується кожного з нас! Дуже пишаюся волонтерським рухом в Україні і кожним волонтером. Хай промінчики цього серця освітять наш шлях до перемоги!"

📋 Більше — за посиланням.