Волонтерство

Подяка КПІ від жителів Бериславщини

Жителі селищ, постраждалих внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС, висловили вдячність адміністрації, викладачам, працівникам і студентам Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського за надану допомогу.

Допомога армії та порятунок Платона…(про долі наших аспірантів)

Для мене філософські курси в аспірантів КПІ – це завжди відкриття. Протягом 15 років – у заняттях з практичної риторики, нині – у роздумах про філософію науки. Відкриваються справжні скарби талантів і оригінальних думок у слухачів.

КПІ для Перемоги

🇺🇦 Шановні київські політехніки! Минув один з найдраматичніших років в історії нашого народу. Війна корінним чином змінила життя людей в країні й роботу нашого Університету.

Збір на допомогу КПІшнику

Віктору Аршинцю — випускникові РТФ і захисникові України — потрібна наша з вами допомога!

Після важкої травми та контузії Вітя майже нерухомий у свої 27 років.

Співпраця КПІ та БФ «Допомога народу України»

Київські політехніки отримали благодійну допомогу для постраждалих від російської агресії.

Загалом було отримано близько 700 кг різнопланової допомоги, що надається тим, хто цього потребує.

КПІшниця отримала президентську відзнаку

Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Рекорд не задля рекорду

Понад 5 тисяч окопних свічок, які виготовили в КПІ студенти, викладачі та співробітники університету, а також небайдужі кияни впродовж доби 3-4 грудня, зігріватимуть захисників нашої держави на фронті. Це – рекорд України.