Волонтерство

Волонтерство в притулку тварин «Хатуль Мадан» поруч з КПІ

У притулку перебуває багато котиків і песиків, які потребують любові, догляду й піклування. Притулку потрібні волонтери, які вигулюватимуть тварин, прибиратимуть за ними й даруватимуть їм своє тепло. Є багато справ, які потрібно робити задля підтримки належних умов життя підопічних.

Студенти-волонтери КПІ допомагають обладнувати притулок для тварин з Ірпеня та Бучі

Студенти-волонтери КПІ підтримують ініціативу порятунку тварин зі звільнених міст і сіл Київщини, де були бої.

Для собак і котів силами університету обладнали притулок. Тепер чотирилапих годують, лікують. Студенти-волонтери чергують біля тварин вдень і вночі.

Війна. Записник КПІшника #2

200 машин для військових. Як студент КПІ з командою забезпечує наших вояків автомобілями

Студент РТФ Сергій Мельников тепер волонтер. З початком війни зумів організувати роботу благодійного фонду для допомоги українським солдатам.

День вдячності волонтерам

З початком великої війни про подвиги наших волонтерів складають легенди: вони «нізвідки» дістають рідкісне обладнання й медикаменти, під обстрілами заїжджають у найвіддаленіші куточки країни, щоб забезпечити необхідним, збирають неймовірні суми грошей за лічені години.

Гумдопомога для Бучі та Ірпеня

Київські політехніки передали гуманітарну допомогу для жителів Бучі та Ірпеня. Це вже третя поїздка КПІшників після звільнення міст від російських окупантів.

Волонтери зазначають, що Ірпінь і Буча нагально потребують медикаментів і харчових продуктів.

Тимчасовий притулок для тварин у КПІ

У Київській політехніці облаштовують тимчасовий притулок для евакуйованих тварин з Київщини. Притулок працюватиме в університеті до завершення воєнних дій на території України.

Волонтерка: “Знаю - закінчиться війна і міста ми рано чи пізно відбудуємо...”

Кілька днів в Інстаграмі ходив флеш-моб «Моє останнє фото до війни». Я не долучалася - занадто боляче було на це дивитися. Мої останні фото в телефоні це скріншоти повідомлень різних знайомих про те що «все буде добре, я знаю». Останнє таке повідомлення я отримала десь о 2 ночі 24 лютого.