🎥 Медеваки з Бельгії для ЗСУ

Залита гарячим травневим сонцем Площа знань КПІ ім. Ігоря Сікорського. На ній – довга шеренга медичних спецавтомобілів та автомобілів для евакуації поранених з поля бою. Невдовзі водійські місця в них займуть українські військові. Придбали і доправили цю техніку до України активісти Міжнародної громадської організації "Рада з екологічної безпеки" у Королівстві Бельгія.

Донат на ЗСУ сьогодні – найкраща інвестиція у мирне завтра

Благодійний фонд підтримки ЗСУ "Київський політехнік", правління якого очолює директор НН ММІ Ігор Гришко, був заснований Вченою радою КПІ ім. Ігоря Сікорського  14 жовтня 2022 року. Минув рік. Час підбивати підсумки річної роботи фонду.

Подяка КПІ від жителів Бериславщини

Жителі селищ, постраждалих внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС, висловили вдячність адміністрації, викладачам, працівникам і студентам Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського за надану допомогу.

Допомога армії та порятунок Платона…(про долі наших аспірантів)

Для мене філософські курси в аспірантів КПІ – це завжди відкриття. Протягом 15 років – у заняттях з практичної риторики, нині – у роздумах про філософію науки. Відкриваються справжні скарби талантів і оригінальних думок у слухачів.

КПІ для Перемоги

🇺🇦 Шановні київські політехніки! Минув один з найдраматичніших років в історії нашого народу. Війна корінним чином змінила життя людей в країні й роботу нашого Університету.

Збір на допомогу КПІшнику

Віктору Аршинцю — випускникові РТФ і захисникові України — потрібна наша з вами допомога!

Після важкої травми та контузії Вітя майже нерухомий у свої 27 років.

Співпраця КПІ та БФ «Допомога народу України»

Київські політехніки отримали благодійну допомогу для постраждалих від російської агресії.

Загалом було отримано близько 700 кг різнопланової допомоги, що надається тим, хто цього потребує.

Підписка на Волонтерство