Запрошуємо ближче познайомитися з нашим ФСП

Сьогодні, 28 квітня, ФСП організував і провів захід, украй важливий для розвитку освітніх можливостей, мультикультурних зв’язків і наукової комунікації. В онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України» з міжнародною участю.

До нього долучилися не лише здобувачі вищої освіти ФСП, а й студенти та аспіранти інших факультетів КПІ (як-от ІЕЕ, ФІОТ), а також турецького університету. У перші півтори години в Zoom було 100 учасників і ще охочі долучитися.

Відкрила круглий стіл декан ФСП Яна Цимбаленко. Вона привітала учасників заходу й наголосила на важливості й нагальності проведення таких заходів у надзвичайно складний і важкий для нашої держави час.

Після відкриття аудиторія слухала виступи спікерів, які обговорювали гострі питання й проблеми збройної агресії росії проти України, а також виказували солідарність і підтримку нашій країні під час війни.

У програмі круглого столу були доповіді на такі теми:

1. Роль гнучких альянсів держав у підтримці України, їхні головні переваги в умовах кризи глобальної системи міжнародної безпеки. Спікер: Черниш Вадим Олегович (Україна) — голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу (з 26 червня 2015-го до 29 серпня 2019-го), міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (з 14 квітня 2016-го до 29 серпня 2019-го), адвокат, член неурядових експертних організацій, голова Керівної ради Центру безпекових досліджень CENSS, канд. юрид. наук.

2. Deviance in American Culture: Media Representations vs. Reality. Спікер: Кеннет Лондра (Kenneth Laundra, США) — професорка кафедри соціології та кримінальної юстиції Університету Міллікіна.

3. Агресивна природа МПЦ, її роль у війні. Спікер: Ніколя Імбер (Nicolas Imbert, Франція) — лауреат премії Бруно Етьєна, PhD соціології, випускник EPHE лабораторії HISTAR і Вищої практичної школи наукових досліджень та Французького інституту політичних наук.

4. Turkey-Ukraine academic mobility opportunities announcement. Спікер: Джантюрк Чанеш (Cantürk Caner, Туреччина) — Associate Professor, DPU, Department of Political Science and International Relations, vice president of European Union Application and Research Center.

5. Слово як зброя. Роль антивоєнних наративів і поезії у протистоянні агресії росії. Спікер: Ваня Ангелова (Vanja Angelova, Болгарія) — професорка Великотирновського університету св. Кирила і Мефодія, членкиня Болгарської Академії наук і мистецтв, Болгарської й Балканської спілок письменників.

6. Introduction to the Foundations of Geopolitics. Спікер: Кріс Вестон (Chris Weston, Великобританія — Польща) — доктор філософії, консультант у сфері аналізу бізнесу та управління ризиками.

7. Ukrainian refugees in Spain: incorporation into the labour market. Спікер: Люсія Арагуес Валенсуела (Lucía Aragüez Valenzuela, Іспанія) — викладачка та юрист, докторка філософії з трудового права та технологій (кафедра трудового права й соціального забезпечення Університету Малаги).

8. Загрози інформаційній безпеці особистості. Спікер: Рибальченко Олег Миколайович (Україна) — аспірант кафедри психології та педагогіки ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Переглянути повний відеозапис круглого столу можна на YouTube-каналі факультету соціології і права.

Дякуємо організаторам і спікерам за насичену дискусію й сподіваємося на дальшу співпрацю в організації цікавих заходів!