ФММ

e-mail: fmm[at]ntu-kpi.kiev.ua

Марина Дученко: спілкування, викладання, навчання – це моє покликання

Марина Дученко

Серед робіт, представлених восени на конкурсі "Таланти КПІ 2018", художні полотна доцента кафедри теоретичної та прикладної економіки М.М.Дученко привертали загальну увагу. Вона і стала переможцем у номінації "Живопис".

Олена Вікторівна Стець. Мрії повинні здійснюватися

Олена Вікторівна Стець

Думка студентів кафедри математичного моделювання економічних систем ФММ про свого викладача інформаційних технологій к.ф.-м.н.Олену Вікторівну Стець одностайна: з нею цікаво і весело. Предмети викладає професійно, зрозумілою мовою, а що вже на вигадки здатна – то лише плюс.

Проект Еrasmus+ на кафедрі менеджменту

2018.10.22-11.01 модуль Жана Моне Еrasmus+ "European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine"

Черговий етап міжнародного проекту, що виконується на кафедрі менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках модуля Жана Моне Еrasmus+ "European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine", розпочався 22 жовтня 2018 р.

Конкурс до Дня української писемності та мови 2018

2018.11.09 олімпіада "Майстер Грамоти"

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, кафедра української мови, літератури та культури провела відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду "Майстер Грамоти".

Іван Олександрович Пишнограєв моделює складні соціально-економічні системи

Іван Олександрович Пишнограєв

Старший викладач кафедри математичного моделювання економічних систем ФММ к.ф.-м.н. Іван Олександрович Пишнограєв – один з переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2017".

[Документи приймаються до 25.09.2018] Набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізацією „Економічна кібернетика”

Проводиться набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізацією „Економічна кібернетика” на 2018-2019 н.р. за формою післядипломної освіти.

Підсумки олімпіади зі стратегічного управління

2018.05.16-18 Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Стратегічне управління"

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Стратегічне управління" було проведено 16–18 травня 2018 р. на базі кафедри менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні підходи до управління підприємством"

2018.04.12 НПК "Сучасні підходи до управління підприємством"

Щороку у квітні кафедра менеджменту факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно проводить науково-практичну конференцію "Сучасні підходи до управління підприємством", що збирає науковців і практиків для обміну знаннями і досвідом.

Сторінки