ФММ

Телефони для довiдок: 204-98-66, 204-98-67, 236-96-73
e-mail: fmm[at]ntu-kpi.kiev.ua

Київські політехніки співпрацюватимуть з Мінекономрозвитку

КПІ ім. Ігоря Сікорського став одним із українських вишів, які уклали з Міністерством економічного розвитку і торгівлі меморандум про співробітництво за проектом «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього».

Студенти ФММ – призери конкурсу наукових робіт

М.Гафтуняк, проф. Л.Л.Антонюк, О.М.Савицька

На підставі рецензування та оцінювання наукових доповідей студентів кафедри менеджменту, галузева конкурсна комісія визначила переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Конференція зі створення, охорони, захисту і комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності

2019.04.26 Друга науково-практична конференція "Створення, охорона, захист і комерціалізація об'єктів права інтелектуальної власності"

26 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Друга науково-практична конференція "Створення, охорона, захист і комерціалізація об'єктів права інтелектуальної власності", присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності.

Конференція з управління підприємством на ФММ

2019.04.11 Всеукраїнської науково-практичної конференції "Сучасні підходи до управління підприємством"

Конференція з міжнародного науково-технічного співробітництва на ФММ

2019.03.14-15 Конференція з міжнародного науково-технічного співробітництва на ФММ

14–15 березня 2019 року відбулася вже XV Міжнародна науково-практична конференція "Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність", яка є профільною для кафедри міжнародної економіки.

[до 25.09.2019] Набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка»

Проводиться набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» освітньою програмою „Економічна кібернетика” на 2019-2020 н.р. за формою післядипломної освіти.

Марина Дученко: спілкування, викладання, навчання – це моє покликання

Марина Дученко

Серед робіт, представлених восени на конкурсі "Таланти КПІ 2018", художні полотна доцента кафедри теоретичної та прикладної економіки М.М.Дученко привертали загальну увагу. Вона і стала переможцем у номінації "Живопис".

Олена Вікторівна Стець. Мрії повинні здійснюватися

Олена Вікторівна Стець

Думка студентів кафедри математичного моделювання економічних систем ФММ про свого викладача інформаційних технологій к.ф.-м.н.Олену Вікторівну Стець одностайна: з нею цікаво і весело. Предмети викладає професійно, зрозумілою мовою, а що вже на вигадки здатна – то лише плюс.

Проект Еrasmus+ на кафедрі менеджменту

2018.10.22-11.01 модуль Жана Моне Еrasmus+ "European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine"

Черговий етап міжнародного проекту, що виконується на кафедрі менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках модуля Жана Моне Еrasmus+ "European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine", розпочався 22 жовтня 2018 р.

Сторінки