Ви є тут

Угода з Державним підприємством «Завод 410 ЦА»


2018.06.25 укладення угоди про стратегічне партнерство між КПІ та «Завод 410 ЦА»

25 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського, Державне підприємство «Завод 410 ЦА» та Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» уклали угоду про стратегічне партнерство.

Документ підписали: з боку КПІ ім. Ігоря Сікорського – ректор, академік НАН України Михайло Згуровський, від імені ДП «Завод 410 ЦА» – Генеральний директор Віктор Ганькевич, від імені Наукового парку «Київська політехніка» – Генеральний директор Володимир Гнат.

Участь у церемонії підписання та обговоренні напрямів і форм співробітництва взяли заступник проректора з наукової роботи Юрій Сидоренко, завідувач кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів Механіко-машинобудівного інституту В’ячеслав Титов, завідувач кафедри зварювального виробництва зварювального факультету Віктор Квасницький, завідувач кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічного факультету Олександр Гондлях, професор кафедри інженерної поверхні зварювального факультету Ігор Смірнов, заступник Генерального директора ДП «Завод 410 ЦА» Андрій Толпік, заступник Генерального директора - технічний директор підприємства Володимир Натальчук, перший заступник технічного директора - головний технолог підприємства Віктор Жученко та інші.

Учасники угоди домовилися брати спільну участь у виконанні інноваційних проектів і стартапів у галузі високих технологій, впровадженні нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках, а також у об'єднанні зусиль для пошуку інвестицій для виконання вказаних завдань з використанням можливостей інноваційної екосистеми КПІ «Sikorsky Challenge». Понад те, для вирішення важливих проблем інноваційного розвитку та модернізації машинобудування України учасники угоди створюватимуть спільні творчі групи науковців, конструкторів і технологів .

Крім того, університет та Науковий парк «Київська політехніка» за замовленнями підприємства здійснюватимуть розробку конкретних видів продукції, у тому числі з імпортозаміщення. А завод, у свою чергу, надаватиме можливості своєї матеріально-технічної бази для експериментальних досліджень і розробок.

Окремо прописано навчальний напрям співпраці: університет організує цільову підготовку фахівців заводу, в тому числі за моделлю дуальної освіти, а завод надаватиме можливості для студентів проходити виробничу практику в своїх структурних підрозділах.

Угода також передбачає цілком конкретні теми подальшої спільної роботи з розвитку нових технологій та розробки нових видів обладнання, наприклад, виготовлення та випробовування контрольних примірників для визначення механічних характеристик металевих і неметалевих матеріалів; виготовлення та відновлення компонентів авіаційної техніки різними методами зварювання та інші.

Після підписання угоди учасники зустрічі обговорили низку організаційних моментів розгортання співпраці.

Довідково: Державне підприємство «Завод 410 ЦА» (цивільної авіації) – підприємство авіаційної промисловості України. Міститься в Києві. Здійснює діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і вертольотів. У липні цього року підприємство відзначить своє сімдесятиліття.

На фото: представники КПІ ім. Ігоря Сікорського та ДП «Завод 410 ЦА» обговорюють форми і напрями співпраці

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій