ІХФ

Інженерно-хімічний факультет

Кампус КПІ. Корпус № 19 весною / Автор: Іван Білич, http://www.panoramio.com/photo/51154802

Декан ІХФ: д.т.н., професор, Панов Євген Миколайович
Адреса ІХФ: вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, кiмн. 506, Київ-56, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 21 27, +380 44 204 90 01
E-mail: ixf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Ярослав Шевченко. У КПІ знайшов своє покликання

Ярослав Шевченко

Становлення сучасної науки та розвиток інженерного потенціалу в Україні неможливі без підготовки інженерно-наукових кадрів для хімічного машинобудування.

Волгіна Ніна Анатоліївна: життя для науки

Волгіна Ніна Анатоліївна

На початку року колектив кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв інженерно-хімічного факультету привітав з 70-річчям провідного інженера Ніну Анатоліївну Волгіну.

Впровадження комп'ютеризованих систем та технологій для дослідження процесів перенесення в хімічній галузі

Ст. викладач, к.т.н. Я.Г.Двойнос (праворуч) зі студентами під час проведення лабораторної роботи із дослідження процесу осадження

Відомо, що експеримент – найважливіший метод досліджень у природничих та технічних науках, а вимірювання – одна з найважливіших складових експерименту. Без правильно підібраного методу вимірювання та надійних вимірювальних приладів неможливо отримати достовірну інформацію про об'єкт дослідження.

До 90-річчя кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв

Випуск магістрів 2018 р.

Кафедра машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв була створена в буремному 1928 році у складі хіміко-технологічного факультету КПІ. Називалася вона тоді  кафедра хімічного машинобудування.

Перша тисяча професора І.О.Мікульонка

І.О.Мікульонок

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічног

Віта Галиш. Наполегливо працювати та самовдосконалюватися

Віта Галиш

Десять років тому щаслива і схвильована Віта Галиш тримала в руках диплом магістра з відзнакою про закінчення Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" та мріяла про майбутнє.

Фільтр для глибокого очищення води

Проблема забезпечення якісною питною водою є вкрай актуальною як для України, так і для більшості країн світу. На сьогодні існує велика кількість методів для очищення води.

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Зліва направо О.А.Жученко, І.І.Івіцький, Д.К.Івіцька, В.С. Цапар

Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Недостатньо оволодіти знаннями – їх треба застосувати

Оксана Лещенко

Мотивуючим у житті та навчанні для Оксани Лещенко – студентки VІ курсу кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв ІХФ, іменної стипендіатки Президента України, є вислів Йоганна Вольфганга фон Гете: "Недостатньо тільки оволодіти знаннями – їх треба застосувати.

Сторінки