ІХФ

Дрони-камікадзе для викладача ІХФ

Дрони виконуватимуть завдання в батальйоні ТРО, яким керує КПІшник, викладач ІХФ.

Придбали їх благодійний фонд «Київський політехнік» та Українська Рада Миру.

«Мрія 2. Хочу бути!» 101 «Екологія», ІХФ

Хочеш навчатися в найкращому технічному університеті країни, але не знаєш, з чого почати? Тоді проєкт «Мрія 2. Хочу бути!» саме для тебе — для майбутнього КПІшника.

КПІшники увійшли до 3-го туру конкурсу 2022/23 стипендіальної програми «Завтра.UA»

Завершився 2-й тур конкурсу 2022/23 стипендіальної програми «Завтра.UA». Незалежні фахові експерти перевірили 299 конкурсних робіт.

До 3-го туру пройшло 250 конкурсантів і серед них двоє КПІшників:
🔹 Іван Загорулько, ФЕЛ, ДС-01;
🔹 Надія Манишева, ІХФ, ЛЕ-01.

Ті, що рухають цивілізацію вперед

З нагоди Міжнародного дня дітей-винахідників президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з учнями Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", які у 2022 році отримали патенти на винаходи, та їхніми наставниками – вченими КПІ ім.

Збір коштів для студента ІХФ

Інженерно-хімічний факультет разом з Профкомом КПІ продовжують допомагати студентам на фронті та організували збір коштів для студента ІХФ Кирила, який служить в Силах оборони України.

Скоро зима — і взвод Кирила потребує теплої амуніції, зокрема специфічної.

Молоді науковці КПІ – лауреати премії КМДА

Напередодні Міжнародного дня молоді Київський міський голова Віталій Кличко нагородив обдаровану й активну молодь Преміями Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва, а також Подяками за активну волонтерську діяльність під час війни.

Інженерно-хімічний факультет: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти цікавишся технікою та новітніми технологіями, хочеш взяти участь у відбудові економічно сильної та екологічно чистої європейської України — обирай інженерно-хімічний факультет.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!