ІХФ

Інженерно-хімічний факультет

Кампус КПІ. Корпус № 19 весною / Автор: Іван Білич, http://www.panoramio.com/photo/51154802

Декан ІХФ: д.т.н., професор, Панов Євген Миколайович
Адреса ІХФ: вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, кiмн. 506, Київ-56, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 21 27, +380 44 204 90 01
E-mail: ixf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Зліва направо О.А.Жученко, І.І.Івіцький, Д.К.Івіцька, В.С. Цапар

>Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Недостатньо оволодіти знаннями – їх треба застосувати

Оксана Лещенко

Мотивуючим у житті та навчанні для Оксани Лещенко – студентки VІ курсу кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв ІХФ, іменної стипендіатки Президента України, є вислів Йоганна Вольфганга фон Гете: "Недостатньо тільки оволодіти знаннями – їх треба застосувати.

Тара з ІХФ не горить, не гниє, служить 30 років

Склобазальтопластикова тара для виготовлення упакувальних ємностей

Цьогоріч до фіналу конкурсу "Sikorsky Challenge-2018" у числі багатьох інших було відібрано розробку "Склобазальтопластикова тара для виготовлення упакувальних ємностей, призначених для виробів військового призначення".

Вітаємо з присудженням премій Президента України

2018.12.07 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018

Вітаємо з присудженням премій Президента України для молодих вчених 2018 року

Студенти та викладачі ІХФ на заводі електроніки Jabil

2018.11.3-4 візит на завод з виробництва засобів електроніки Jabil у Закарпатській області

Співробітництво з високотехнологічними компаніями та інноваційним виробництвом є важливим елементом діяльності університету, що надає можливість студентам та професорсько-викладацькому складу дізнаватися про основні тенденції сучасного розвитку галузей науки.

За підтримки уряду Туреччини

2018.10.24 відкриття лабораторії чистої води на ІХФ

Ще у 2002 році між урядом Турецької Республіки і Кабінетом Міністрів України була укладена угода "Про технічне і фінансове співробітництво".

Київські політехніки на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

2018.10.09 XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»

У роботі XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018», яка 9 жовтня відкрилася у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті Києва, активну участь беруть і представники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Засновано Міжнародний альянс хімічної інженерії

2018.07.21-22 заснування Альянсу хімічної інженерії Спілки університетів Шовкового шляху

Церемонія заснування Альянсу хімічної інженерії Спілки університетів Шовкового шляху відбулася 21–22 липня 2018 року в м. Сіань, Китайська Народна Республіка. Одним із його засновників став інженерно-хімічний факультет Київської політехніки.

Сторінки