ІХФ

Інженерно-хімічний факультет

Кампус КПІ. Корпус № 19 весною / Автор: Іван Білич, http://www.panoramio.com/photo/51154802

Декан ІХФ: д.т.н., професор, Панов Євген Миколайович
Адреса ІХФ: вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, кiмн. 506, Київ-56, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 21 27, +380 44 204 90 01
E-mail: ixf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Ярослав Шевченко. У КПІ знайшов своє покликання

Ярослав Шевченко

Становлення сучасної науки та розвиток інженерного потенціалу в Україні неможливі без підготовки інженерно-наукових кадрів для хімічного машинобудування.

Волгіна Ніна Анатоліївна: життя для науки

Волгіна Ніна Анатоліївна

На початку року колектив кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв інженерно-хімічного факультету привітав з 70-річчям провідного інженера Ніну Анатоліївну Волгіну.

Впровадження комп'ютеризованих систем та технологій для дослідження процесів перенесення в хімічній галузі

Ст. викладач, к.т.н. Я.Г.Двойнос (праворуч) зі студентами під час проведення лабораторної роботи із дослідження процесу осадження

Відомо, що експеримент – найважливіший метод досліджень у природничих та технічних науках, а вимірювання – одна з найважливіших складових експерименту. Без правильно підібраного методу вимірювання та надійних вимірювальних приладів неможливо отримати достовірну інформацію про об'єкт дослідження.

До 90-річчя кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв

Випуск магістрів 2018 р.

Кафедра машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв була створена в буремному 1928 році у складі хіміко-технологічного факультету КПІ. Називалася вона тоді  кафедра хімічного машинобудування.

Перша тисяча професора І.О.Мікульонка

І.О.Мікульонок

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічног

Віта Галиш. Наполегливо працювати та самовдосконалюватися

Віта Галиш

Десять років тому щаслива і схвильована Віта Галиш тримала в руках диплом магістра з відзнакою про закінчення Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" та мріяла про майбутнє.

Фільтр для глибокого очищення води

Проблема забезпечення якісною питною водою є вкрай актуальною як для України, так і для більшості країн світу. На сьогодні існує велика кількість методів для очищення води.

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Зліва направо О.А.Жученко, І.І.Івіцький, Д.К.Івіцька, В.С. Цапар

Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Сторінки