Ви є тут

Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака (додано відео)


2016.04.19 Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака

Голова СБУ генерал армії України Василь Грицак 19 квітня поспілкувався зі студентами НТУУ «КПІ», презентував фотовиставку та підписав Меморандум про науково-технічне співробітництво між Службою та НТУУ «КПІ».

Візит очільника Служби безпеки України розпочався з покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні і до меморіальної дошки на честь студентів і співробітників університету, які віддали свої життя за волю України в новітні часи. Участь у церемонії покладання взяли ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, представники керівництва СБУ та адміністрації університету.

Після короткого знайомства з минулим і сьогоденням КПІ та оглядом експозиції Державного політехнічного музею Василь Грицак прочитав для студентів лекцію «Історія протистояння на Донбасі та Кримському півострові» і презентував виставку світлин «Історія війни за незалежність України. Донбас», відкриту у фойє музею. Час для відкриття виставки обрано невипадково: саме в ці дні два роки тому почалися бойові дії на Сході України. Тож і лекція генерала Грицака була присвячена обставинам і подробицям тих подій, а також проблемам східних регіонів, які ще доведеться долати нашій державі. А ще, реальній контрдиверсійній та контррозвідувальній діяльності, яку проводить сьогодні СБУ, та роботі щодо повернення українських військових та волонтерів, які нині незаконно утримуються на територіях так званих ДНР і ЛНР та в Росії. Особливу увагу керівник Служби безпеки України приділив питанням інформаційної безпеки, надзвичайно важливим в умовах гібридної війни, яку веде сьогодні проти України Російська Федерація.

Насамкінець Василь Грицак та його колеги коротко обговорили з Михайлом Згуровським і науковцями університету питання співпраці. Природно, що одним із основних її напрямів має бути сфера інформаційної та кібербезпеки, яка є профільною для кількох факультетів університету. Тож про розробки КПІ в цьому напрямі розповів учасникам зустрічі проректор університету – науковий керівник Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ» професор Олексій Новіков. Результатом обговорення став Меморандум про науково-технічне співробітництво, який від імені СБУ підписав Василь Грицак, а від імені НТУУ «КПІ» – Михайло Згуровський.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій