Виставка

Наносупутник PolyITAN-1 у музеї КПІ

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі й Міжнародний день авіації та космонавтики, що присвячений першому польоту людини в космос. З цієї нагоди наш музей отримав новий експонат — прототип наносупутника PolyITAN-1.

Відвідайте виставку живопису студії «Гармонія»

Відкриття виставки живопису вихованців художньої студії «Гармонія» під керівництвом сучасного художника Андрія Кулагіна відбудеться 14 березня о 14:00.

В експозиції представлено 37 найкращих робіт 16 митців.

Артпроєкт про війну від КПІшниць

Випускниці кафедри графіки ВПІ організували у Нідерландах соціальний артпроєкт, присвячений війні в Україні.

На виставці представлені роботи Даші Федченко й ще понад 100 робіт українських ілюстраторів і фотографів.

Виставка «Коти в місті»

У Центрі культури та мистецтв КПІ відсьогодні діє відкрита всеукраїнська виставка художників і архітекторів «Коти в місті».

Виставка "Вільна Україна": пензлі й фарби стають зброєю

На афіші виставки живопису, яка щойно пройшла в Картинній галереї Центру культури і мистецтв КПІ, – кетяги червоної калини. Це репродукція однієї з представлених на ній робіт – картини відомої української художниці Тетяни Діденко під назвою "Ранком вмивається кров'ю калина".

Мистецтво на підтримку ЗСУ і проти рашизму

Наприкінці вересня в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося кілька мистецьких подій, тематика яких – відгук на повномасштабну війну, розв'язану росією проти України.

Артпроєкт «Вільна Україна»

У картинній галереї ЦКМ уже завтра, 4 листопада, відкриється колективна виставка Артпроєкту «Вільна Україна».

Це роботи 23 митців, написані й у мирний час на пленерах, і під час війни.

Організатор — Громадське об’єднання «Світ очима художників».

Виставка, яку варто відвідати

Війна, яку розв'язала росія проти нашої країни, остаточно прояснила, хто є лютим ворогом України, а хто – її справжнім другом.

Всесвітній тиждень космосу 2022 в ДПМ

Всесвітній тиждень космосу – наймасштабніший захід у світі, присвячений дослідженню космічного простору. Він проходить з 4 по 10 жовтня під гаслом, яке щороку визначає Рада директорів Асоціації тижнів космосу. Тема цьогорічного Тижня "Космос – сталий розвиток". Її обрали не випадково.