🎥 Весняний "Світ у кераміці" в КПІ

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито виставку кераміки в традиційних японських стилях Нунобікі та Раку  "Світ у кераміці".  Варто зауважити, що подібні виставки в ньому вже проводилися.

Унікальні автівки Другої світової

Медеваки, піхотні автівки, мілітарі Форд і раритетний ГАЗ-61 — транспорт, що використовували у двох надважливих і маловідомих спецопераціях антигітлерівської коаліції «Френтік» та «Оверлорд».

Мистецтво, що лікує: виставка «№6»

Виставка «№6» — тандем музики та живопису.

У кампусі Київської політехніки українська художниця TOCHI та угорський піаніст Петер Балатоні об‘днали мистецтво аби не лише подарувати естетичне задоволення глядачам, а й підтримати медиків військових шпиталів на передовій.

Виставка живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг"

Запрошуємо всіх 20 лютого 2024 року о 15-00 на відкриття Всеукраїнської виставки живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг". Ми впевнені, ви пам'ятаєте виставку "Коти в місті", що відбулася в нашій картинній галереї минулого року і нікого не залишила байдужим.

Про київські ялинки від XIX століття – до сьогодення

Дива трапляються, якщо в них вірити. Особливо на Різдво чи під Новий рік. Здійснити мандрівку у часі – одночасно опинитися в позаминулому, минулому і нинішньому століттях пропонують в Музеї історії Києва. Тут відкрили виставку "Київська ялинка від XIX cт.

Трипільський храм у КПІ

У бібліотеці КПІ презентували виставку, присвячену одній з найдавніших трипільських споруд — Небелівському храму.

Усі представлені експонати — аналоги унікальних артефактів, знайдених під час розкопок на теренах Кіровоградської області.

"Країна моєї душі": живопис і скульптура

Таку назву має спільна персональна виставка скульптора Володимира Філатова та художниці Аліси Анісімової, що 14 листопада відкрилася в Картинній галереї ім. Г.Синиці в Центрі культури і мистецтв КПІ.

Запрошуємо на виставку художниці Еллен Орро

В університетській Картинній галереї ім. Григорія Синиці нещодавно відкрилася виставка відомої художниці Еллен Орро. Художниця – членкиня Національної спілки художників України, живе в Києві.

Підписка на Виставка