США

Наша людина в Колорадо

Війна, яку розв'язала проти України російська федерація, чітко висвітлила, хто у світі є справжнім другом, а хто ворогом нашої країни. Серед перших, безумовно, – і переважна більшість представників української діаспори.

Університет Аризони надає підтримку КПІ

Відбулася друга робоча зустріч представників Університету штату Аризона (ASU) та адміністрації Київської політехніки.

З віцепрезиденткою з глобальних академічних ініціатив ASU Джулією Розен і ректором-засновником Американського університету в Києві Романом Шереметою говорили про:

Американські виші підтримують українських науковців

Сьогодні, 3 травня, відбулася онлайн-зустріч представників американських і українських вишів. Її зініціював університет Аризони, щоб підтримати українську освітню й наукову спільноту та допомогти їй розв’язати проблеми, які виникли на тлі повномасштабної війни.

Професор із США прочитав лекції в КПІ

Професор Техаського університету, фахівець у сфері інтелектуальної власності Ферас Мусіллі (Feras Mousilli) прочитав вступні лекції для викладачів кафедр ФСП та ММІ КПІ.

КПІ та ще два київських виші долучилися до проєкту USAID у галузі кібербезпеки

У КПІ ім.Ігоря Сікорського 21 травня відразу три національних університети уклали меморандуми про співпрацю з компанією DAI Global LLC у межах проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України".

"Sikorsky Challenge" на конференції у Вашингтоні

Всеукраїнська інноваційна екосистема "Sikorsky Challenge Україна" була представлена на конференції "Ukraine in Washington and beyond" ("Україна у Вашингтоні і не тільки"), яка проходила з 11 по 13 травня.

Атомна галузь України отримала унікальних фахівців

Вручення дипломів першим магістрам, які навчалися на теплоенергетичному факультеті КПІ за програмою "Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів" за спеціальністю 143 "Атомна енергетика", відбулося 12 лютого 2021 року.