США

Кооперація КПІ з американською ГО «Український Фокус»: Нові партнери Центру протезування і реабілітації

Головною темою, що обговорювали учасники зустрічі керівників і науковців КПІ, очільників Української Ради Миру та депутатів Київської міської ради з представниками делегації некомерційної медичної організації "Northwell Health" і громадської організації "Ukraine Focus" (обидві зі США), бу

Протезування та реабілітація в КПІ

У Київській політехніці відбулася зустріч з представниками американської мережі охорони здоров’я Northwell Health, що є найбільшим постачальником медичних послуг у штаті Нью-Йорк.

Особливу увагу було приділено Центру протезування та реабілітації, який створюють у нашому університеті.

На початку співпраці

Меморандум про співпрацю КПІ ім.Ігоря Сікорського та Інноваційного холдингу "Sikorsky Challenge" з компанією "Sonata Holding LLC" (США) підписали 29 вересня ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, президент компанії Ендрю Найт Бейн і директор Інноваційного холдингу О

Візит делегації штату Аризона США в КПІ

Штат Аризона та КПІ розширюють співпрацю у галузі інноваційної розбудови України.

Гостей всерйоз зацікавила платформа повоєнної інноваційної трансформації України на основі екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine.

Безплатний курс «Безпека кібернетичного ланцюга постачань і належна обачність»

CRDF Global пропонує безплатний навчальний онлайн-курс, який допоможе дослідницьким і академічним установам якомога краще захистити свої конфіденційні дослідження, дані, інтелектуальну власність і технічну інформацію.

Наша людина в Колорадо

Війна, яку розв'язала проти України російська федерація, чітко висвітлила, хто у світі є справжнім другом, а хто ворогом нашої країни. Серед перших, безумовно, – і переважна більшість представників української діаспори.