Ви є тут

Кафедра систем керування літальними апаратами (СКЛА), ММІ


http://skla.kpi.ua

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА), Механіко-машинобудівний інститут, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 28, вул. Боткіна, 1, к.329, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 83 17
Електронна пошта: faks(at)ntu-kpi.kiev.ua
Сайт:

Кафедра Систем керування літальними апаратами організована згідно наказу № 7-49 від 08 лютого 2018 року "Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізація факультету авіаційних і космічних систем)". При реорганізації ФАКС кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами була поділена на дві: кафедру систем керування літальними апаратами і кафедру авіа- та ракетобудування. Очолює кафедру Систем керуваня літальними апаратами професор, доктор технічних наук Олександр Васильович Збруцький.

Попередня кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами заснована в 1993 році, разом зі створенням факультету авіаційних та космічних систем.

Викладачами та студентами кафедри розроблено проекти легких літаків багатоцільового призначення, математичне забезпечення та пакети програм виробу і розрахунку конструктивних параметрів літака, оригінальні, захищені патентами, навігаційні сенсори, гіроскопічні компаси для морських та річкових суден, навігаційно-інформаційні системи для інших галузей господарства.

На кафедрі працює студентське бюро малої авіації та бортового обладнання. Створена наукова школа в галузі сучасних навігаційних систем.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій