Корольов Сергiй Павлович

Сергій Павлович Корольов (12.01.1907, Житомир - 14.01.1966, Москва) – радянський учений і конструктор у галузі ракетобудування й космонавтики, головний конструктор перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів, основоположник практичної космонавтики, академік АН СР

До дня народження Сергія Корольова

12 січня народився Сергій Корольов – інженер, який запустив у космос перший супутник і першого космонавта, конструктор літаків, політехнік, який на старті свого професійного становлення два роки життя присвятив навчанню на механічному факультеті КПІ.

Пам'ятати великих попередників. До 120-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського (С.П.Корольов, М.М.Боголюбов)

За погруддям І.П.Бардіна в фойє Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського праворуч від вхідних дверей в нішах розміщено бюст СЕРГІЯ ПАВЛОВИЧА КОРОЛЬОВА; а ще далі - бюст МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА БОГОЛЮБОВА

Круглий стіл з нагоди 110-ліття від дня народження Сергія Корольова (додано відео)

Найбільш очікуваним виступом на засіданні Круглого столу, присвяченого 110-літтю від дня народження основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова, став, безумовно, виступ його доньки – Наталії Сергіївни Корольової.

Чотирилапі першопрохідці космосу. До 55-річчя польоту Білки і Стрілки

Наприкінці сорокових років минулого століття в Радянському Союзі інтенсивними темпами розвивалася ракетна техніка. 10 жовтня 1948 р. з полігону Капустин Яр було запущено першу балістичну ракету Р1 вітчизняного виробництва.

Круглий стіл у Державному політехнічному музеї НТУУ «КПІ»

20 січня у Державному політехнічному музеї НТУУ «КПІ» відбулося засідання круглого столу, присвяченого 105-річчю від дня народження Головного конструктора ракетно-космічної техніки Сергія Корольова та 105-річчю від дня народження першого начальника космодрому Капустин Яр, генерал-полковника артилерії Василя Вознюка.

Пам’яті загиблих ракетників

Історія ракетної техніки не тільки героїчна і велична, але й трагічна. Найбільша в історії радянської ракетної техніки трагедія сталася 24 жовтня 1960 року під час підготовки до запуску нової міжконтинентальної бойової ракети (МБР) Р-16 конструкції М.К.Янгеля.

Підписка на Корольов С.П.