Корольов Сергiй Павлович

Сергій Павлович Корольов (12.01.1907, Житомир - 14.01.1966, Москва) – радянський учений і конструктор у галузі ракетобудування й космонавтики, головний конструктор перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів, основоположник практичної космонавтики, академік АН СР

До дня народження Сергія Корольова

12 січня народився Сергій Корольов – інженер, який запустив у космос перший супутник і першого космонавта, конструктор літаків, політехнік, який на старті свого професійного становлення два роки життя присвятив навчанню на механічному факультеті КПІ.

Пам'ятати великих попередників. Видатні вчені С.П.Корольов, та М.М.Боголюбов

За погруддям І.П.Бардіна в фойє Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського праворуч від вхідних дверей в нішах розміщено бюст СЕРГІЯ ПАВЛОВИЧА КОРОЛЬОВА; а ще далі - бюст МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА БОГОЛЮБОВА

🎥 Круглий стіл з нагоди 110-ліття від дня народження Сергія Корольова

Найбільш очікуваним виступом на засіданні Круглого столу, присвяченого 110-літтю від дня народження основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова, став, безумовно, виступ його доньки – Наталії Сергіївни Корольової.

Чотирилапі першопрохідці космосу. До 55-річчя польоту Білки і Стрілки

Наприкінці сорокових років минулого століття в Радянському Союзі інтенсивними темпами розвивалася ракетна техніка. 10 жовтня 1948 р. з полігону Капустин Яр було запущено першу балістичну ракету Р1 вітчизняного виробництва.

Круглий стіл у Державному політехнічному музеї НТУУ «КПІ»

20 січня у Державному політехнічному музеї НТУУ «КПІ» відбулося засідання круглого столу, присвяченого 105-річчю від дня народження Головного конструктора ракетно-космічної техніки Сергія Корольова та 105-річчю від дня народження першого начальника космодрому Капустин Яр, генерал-полковника артилерії Василя Вознюка.

Пам’яті загиблих ракетників

Історія ракетної техніки не тільки героїчна і велична, але й трагічна. Найбільша в історії радянської ракетної техніки трагедія сталася 24 жовтня 1960 року під час підготовки до запуску нової міжконтинентальної бойової ракети (МБР) Р-16 конструкції М.К.Янгеля.

Підписка на Корольов С.П.