Кафедра математичного моделювання економічних систем (ММЕС), ФММ

Кафедра математичного моделювання економічних систем (ММЕС), Факультет менеджменту та маркетингу, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 7, пр-т Перемоги 37к, к.317, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 86 36,
Електронна пошта: kafedra(at)mses.kpi.ua
Сайт:

Кафедра математичного моделювання економічних систем з’явилась у 1991 році, за рік до створення факультету менеджменту та маркетингу. Її очолив Віктор Іванович Іваненко, який до того працював у інституті кібернетики. Провівши деякий час у Сполучених Штатах Америки, познайомившись із роботою у цій галузі у міжнародних масштабах, він зрозумів наскільки важливий математичний підхід до ринкової економіки. Нинішній час потребує фахівців, які спроможні робити прогноз у будь-якій сфері на базі модельних експериментів, створювати ретельний аналіз на основі важких моделей соціальних систем. Це нова спеціальність, яка поєднує менеджмент із математичними технологіями. Настав час інтелектуальних систем прийняття рішень з урахуванням особливостей світової економіки. Важливо, що у нашому університеті зібрався дуже сильний склад викладачів для впровадження нової спеціальності.

Студенти спеціальності Економічна кібернетика отримують можливість:

  • Оволодіти сучасними методами прийняття рішень та керування економічними процесами з використанням математичних моделей та інформаційних технологій;
  • Отримати фундаментальні знання зі спеціалізованих дисциплін, орієнтованих на работу в державних та комерційних структурах в умовах ринкової економіки;
  • Працювати економістом-аналітиком або економістом-програмістом в промислових, фінансових та страхових компаніях України та за її межами.