Кафедра ЮНЕСКО КПІ "Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика" як творча лабораторія

Цього року виповнюється чверть століття від початку діяльності в КПІ ім. Ігоря Сікорського кафедри ЮНЕСКО. Створено її за двосторонньою угодою між ЮНЕСКО та КПІ ім. Ігоря Сікорського, що була укладена на початку 1999 р. в межах Міжнародної програми ЮНІТВІН/Кафедри ЮНЕСКО (UNITWIN/UNESCO Chairs Programme) на виконання Меморандуму про співробітництво між Урядом України та ЮНЕСКО від 18 листопада 1997 р.

Візит представника ЮНЕСКО

7 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав відповідальний представник департаменту наукової політики ЮНЕСКО Жан Поль Жуст Нгоме Абьяга та очільники НЦ «МАН України» – його президент, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, директор Оксен Лісовий та інші.

Світовий форум науки в КПІ. 21-а Міжнародна конференція й 26-е засідання генеральної асамблеї СODATA

3-8 жовтня на базі нашого університету пройшли 21-а Міжнародна конференція й 26-е засідання генеральної асамблеї Комітету з даних для науки та технологій (СODATA). Конференція проводиться кожних два роки і є головним заходом СODATA, в ній беруть участь науковці високого рівня в галузі даних з усього світу. Попередня конференція, що проводилася 2006 року в Пекіні, зібрала 650 учасників.

На Генеральній конференції ЮНЕСКО

У другій половині жовтня в Парижі пройшла 34-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО, у якій взяли участь 193 країни – члени цієї міжнародної організації.

Права людини: право на освіту та роль ЮНЕСКО

26-27 квітня 2006 року відбулася регіональна нарада експертів з прав людини в полі компетенції ЮНЕСКО “Право на освіту в країнах перехідного періоду (пріоритети, позитивний досвід, труднощі, перспективи)”.

Співпраця в галузі інформаційних технологій в освіті

Директор Інституту ЮНЕСКО інформаційних технологій в освіті Володимир Георгійович Кінельов 11-12 липня відвідав Київську політехніку з робочим візитом. Між нашими закладами впродовж останнього десятиліття встановилися дружні плідні зв’язки.

Підписка на UNESCO