Час швидкоплинний. Створення та існування факультету права в КПІ вже відійшло в історію, хоча закарбовано в документах університету. Саме на цей факультет у 1999 р. прийшла працювати Галина Олександрівна Цирфа. Тоді мав відбутися перший випуск студентів зі спеціальності "Правознавство", і на тендітні плечі Галини Олександрівни лягла нелегка ноша – акредитація спеціальності, з якою вона блискуче впоралася. Випуск відбувся.
Шлях до Київської політехніки у Галини Олександрівни був довгим і звивистим. У 1986 р. закінчила історичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка. П'ять років працювала науковим співробітником у Вищій партійній школі, яка влітку 1991 р. з відомих причин перестала існувати. У підсумку: не встигла захистити кандидатську і залишилась без роботи. Довелося починати спочатку. Галина Олександрівна пішла працювати на державну службу. Одночасно здобуває другу вищу освіту – юридичну. У 1996 р. захищає кандидатську дисертацію. П'ять років працює помічником народного депутата України, потім керівником групи спеціалістів при державному уповноваженому в Антимонопольному комітеті України. У 1999-му Галина Олександрівна приймає чергове важливе рішення – присвятити себе науці. Так і пов'язала свою долю з КПІ, де в 2001 р. отримала звання доцента кафедри кримінального та господарського права.
Г.О. Цирфа – людина працьовита й амбітна, своєю наполегливою працею досягла значних успіхів у науково-викладацькій діяльності. Має понад 40 наукових праць та науково-методичних видань. Її статті є в Українській енциклопедії, Великому енциклопедичному юридичному словнику, вона співпрацює з фаховими журналами, бере участь у науково-практичних конференціях, виступає з доповідями, присвяченими актуальним проблемам сьогодення. Г.О.Цирфа – висококваліфікований фахівець, досвідчений викладач: підготувала навчальні курси з права соціального забезпечення, господарського права, конкурентного права, міжнародно-правового захисту прав інтелектуальної власності. Вона вміло залучає студентів до активної роботи під час лекцій та на семінарських заняттях, спрямовує їх науковий пошук. Під її керівництвом студенти пишуть курсові і дипломні роботи, готують виступи на конференції.
У 2008 р. у результаті об'єднання факультету соціології та факультету права було створено факультет соціології і права (ФСП). Тож Галині Олександрівні уже в рамках ФСП знову довелося займатися ліцензуванням магістрів зі спеціальності "Правознавство" та повторно акредитуванням бакалаврів і спеціалістів. У НТУУ "КПІ" Галина Олександрівна понад п'ять років була членом експертної ради з навчальних видань.
Цілком логічно з боку декана ФСП було запропонувати досвідченому фахівцеві посаду заступника декана з навчально-методичної роботи та по роботі з іноземними студентами. Нова посада – нові завдання. Уже другий рік Г.О.Цирфа формує навчально-методичні традиції. Влітку 2012-го разом із співробітниками переживала складну ситуацію з акредитацією на кафедрі філософії, і разом з кафедрою раділа за перемогу. Акредитація відбулася! Сертифікат отримано!
Коефіцієнт корисної дії нового заступника декана обчислювати ще зарано, але точно можна сказати, що доброта, людяність, небайдужість, доброзичливість, саме ці риси визначають характер Галини Олександрівни. Її поважають колеги, студенти, випускники. Оптимістична, життєрадісна, вона власним прикладом надихає молодь переборювати невдачі, спонукає виявляти індивідуальність, розкриватися і збагачуватися як особистість, жити творчо і насичено; навчає майбутніх юристів спрямовувати свої професійні здібності на захист людини, суспільства і держави.