Учені КПІ отримали премію Верховної Ради

З нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку 10 листопада в приміщенні Верховної Ради України за участі розширеного складу керівництва парламенту й президента Національної Академії Наук України академіка Анатолія Глібовича Загороднього, президентів галузевих академій наук відбулось урочисте відзначення лауреатів Премії Верховної Ради молодим ученим.

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Студенти та викладачі ІХФ на заводі електроніки Jabil

Співробітництво з високотехнологічними компаніями та інноваційним виробництвом є важливим елементом діяльності університету, що надає можливість студентам та професорсько-викладацькому складу дізнаватися про основні тенденції сучасного розвитку галузей науки.

Всеукраїнська науково-практична конференція АКІТ

На кафедрі автоматизації хімічних виробництв ІХФ 7 грудня пройшла ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Автоматизація і комп'ютерно-інтегровані технології". В ній узяли участь як студенти КПІ ім.

Немає нічого недосяжного

Знайомтесь. Стипендіатка Верховної Ради України Марія Волощук, студентка VІ курсу  інженерно-хімічного факультету, кафедри автоматизації хімічних виробництв.

Цапар Віталій. Варити скло ефективно

Скло – одна з найпоширеніших та водночас найдивніших субстанцій. Вироби з нього не лише зачаровують погляд, а й стають у пригоді в господарській діяльності людини. Скло складно виготовити, водночас попит на нього невпинно зростає.

Вірити в себе і не лінуватися

За таким принципом живе шестикурсниця ІХФ Анастасія Кабанова. Вона гарно навчається, активна у громадському житті, чотири роки була старостою групи. У цьому семестрі її гаманець поважчає, адже студентка отримуватиме іменну стипендію ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

Кафедрі автоматизації хімічних виробництв – 50 років!

Кафедру автоматизації хімічних виробництв (АХВ) було створено влітку 1960 р. на хіміко-технологічному факультеті. Тоді вона мала назву кафедри теоретичних основ автоматики. Через рік кафедру перейменували на кафедру теоретичних основ автоматики та автоматизації хімічних виробництв, а потім вона отримала своє сьогоднішнє «ім’я» – кафедра автоматизації хімічних виробництв.

Підписка на ТПЗА