Ви є тут

ПриладобудуванняXVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2017.05.16-17 XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

16 - 17 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи».XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2016.05.17-18 XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

17 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». Вона є традиційним майданчиком плідного спілкування науково-промислової спільноти в царині проблем створення засад сучасного приладобудування, прецизійних технологій, інтелектуалізації виробництва.Київські політехніки взяли участь у Міжнародній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування»

2016.04.20-22 9-та МНТК молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування»

Студенти НТУУ «КПІ» взяли участь у 9-тій Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування», що пройшла з 20 по 22 квітня 2016 року в Білоруському національному технічному університеті (Мінськ, Республіка Білорусь).ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2014.04.23 ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

23 квітня в НТУУ «КПІ» завершилася ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи», яка працювала протягом двох днів.ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2013.04.23 ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

23 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». У роботі конференції беруть участь 424 представники 73 промислових підприємств, університетів та академічних і галузевих дослідних установ з 24 міст України, Австрії, Німеччини, Малайзії, Російської Федерації, Узбекистану, Білорусі тощо.Погляд у майбутнє приладобудування [ІV Науково-практична конференція студентів та аспірантів]

2011.04.12 ІV Науково-практична  конференція студентів та аспірантів "Погляд у майбутнє  приладобудування"

12 квітня 2011 року в НТУУ "КПІ" відбулася ІV Науково-практична конференція студентів та аспірантів "Погляд у майбутнє приладобудування". У роботі конференції взяли участь близько трьохсот учасників, що представляли не тільки наш університет, а й Білоруський національний технічний університет, Івано-Франківський національний університет нафти і газу, Східноукраїнський НУ ім. Володимира Даля, НТУ "Харківський політехнічний інститут" та ін.Наукові здобутки кафедри приладобудування

Колектив КПІ, ПБФ. Наукові здобутки кафедри приладобудування

Щорічно у квітні починаючи з 2000 року в м.Славське під керівництвом декана приладобудівного факультету (ПБФ), відомого вченого в галузі приладобудування д.т.н., проф. Г.С.Тимчика проводиться започаткована кафедрою приладобудування НТУУ "КПІ" міжнародна науково-технічна конференція "Приладобудування". Збірники матеріалів її відносяться до фахових видань ВАК. Рік 2011 не є винятком. До участі в конференції, яка щойно закінчила свою роботу, були залучені  викладачі, студенти, фахівці промисловості, вчені Національної академії наук України (НАНУ).Міжнародна конференція «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні»

«Прагнути кращого і не зупинятись на досягнутому» – під таким девізом уже шостий рік поспіль ПБФ спільно з ФММ проводять науково-практичну конференцію «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні».Навчальна телестудія: Приладо- та машинобудування

2009. Таланти КПІ. Цвіт скумпії. Острик Денис. ММІ, МТ-52

Фільм розповідає про основні цехи машинобудівного підприємства серійного типу виробництва та критерії, за якими формується персонал таких підприємств.Друга науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Погляд у майбутнє приладобудування»

2009.04.10 ІІ Науково-технічна конференція «Погляд у майбутнє приладобудування»

10 квітня 2009 р. у залі засідань Вченої ради відбулась ІІ Науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Погляд у майбутнє приладобудування».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій