23 квітня в НТУУ «КПІ» завершилася ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи», яка працювала протягом двох днів.

У роботі конференції взяли участь наукові співробітники, аспіранти і студенти приладобудівного факультету НТУУ «КПІ», 242 представники 42-х промислових підприємств, університетів, науково-дослідних організацій з 15 міст України, а також науковці і дослідники з Іраку та Республіки Білорусь.

Учасники конференції заслухали 4 пленарних доповіді: «Пристрої для діагностики біохімічних властивостей рогівки» (чл.-кор НАН та НАМН України М. М. Сергієнко), «Основні наукові напрями та здобутки відділу теплометрії діагностики та оптимізації в енергетиці ІТТФ НАН України» (чл.-кор НАН України В.П.Бабак), «Тенденції розвитку сенсорних контрольно-вимірювальних систем» (професор НТУУ «КПІ» В. П. Маслов), «Україна в Антарктиці: історія, сучасність, перспективи» (директор Національного антарктичного наукового центру В. А. Литвинов).

Окрім того були заслухані доповіді по секціях «Теорія і практика навігаційних приладів і систем керування та діагностики», «Оптичні та оптико-електронні прилади і системи», «Процеси виготовлення приладів, методи і засоби їх контролю», «Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв», «Аналітичне та екологічне приладобудування», «Біомедичне приладобудування та технології», «Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика» та «Енергозбереження, вимірювально-інформаційні системи».

Усього ж учасники конференції заслухали та ознайомилися з 202 доповідями фахівців.

Дата події