Засідання

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 14 вересня 2020

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на тиждень. «Завершується приймальна компанія цього року.

На засіданні Вченої ради: 07.09.2020

Першим було заслухано питання про початок нового навчального року. Доповідав ректор Михайло Згуровський. Він повідомив про нові форми проведення зібрань та засідань, перетворення у вітчизняній системі вищої освіти загалом і в нашому університеті зокрема, наукову атестацію ЗВО, Стратегію розвитку університету та напрями його реформування.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 7 вересня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на поточний момент, на ближчий тиждень і запросив їх стисло прозвітувати про свою роботу.

На засіданні Вченої ради: 30.06.2020

Вчена рада розглянула такі питання: "Про вдосконалення системи управління університетом", "Про підготовку до нового навчального року", "Про структурні зміни підрозділів університету" і ухвалила відповідні рішення.

Засідання ректорату 17 серпня 2020 року ntuu.kpi вт, 08/18/2020 - 15:34

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського.