Проблеми

База відпочинку "Політехнік": судовий спір

"Рішенням київського апеляційного господарського суду відмовлено в задоволенні апеляційної скарги прокурора Вишгородського району та залишено рішення суду першої інтанції в силі."

Таким чином, на сьогодні наше законне право підтверджено.

«Як зустрінеш Новий рік…»

За традицією, Новий рік треба зустрічати без боргів та з усіма завершеними справами. На жаль, це не завжди виходить. Це стосується трьох вкрай важливих для нашого університету об'єктів.

Наш дім – КПІ. Про наболіле

Саме таку назву матиме нова рубрика в нашій газеті. Матеріали, які ми плануємо подавати на шпальтах газети, будуть присвячені тому, як ми зберігаємо й розвиваємо те, що створювали попередні покоління Київських політехніків.

Берегти честь КПІ

Про корупцію та хабарництво, як її окремий прояв, у вищих навчальних закладах вже говорено-переговорено, та чи існує проблема хабарництва в нашому університеті? Відповідь на це запитання може бути така: у глобальному, загальноуніверситетському вимірі, – ні. Проте, окремі випадки хабарництва, не стверджуючи остаточно, можливо і існують. Про це може свідчити дискусія, яка розгорнулася з цього приводу у студентській мережі КПІ.