Щороку в Україні проходить міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, що має на меті вшанування пам'яті та творчості Кобзаря. Цьогорічний – уже сьомий.
До уваги викладачів, науковців, молодих вчених! Працівники науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» підготовили рекомендації для оформлення бібліографічних посилань в наукових роботах відповідно до дев’яти основних міжнародних стилів:
17 травня в Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" відбувся черговий мистецький вечір із циклу культурно-освітніх заходів, присвячених видатним особистостям історії і культури.
У вересні 2015 року у вежі КПІ відбулася подія, що змінила літературне життя нашого університету, – на світ народився проект ЛітВежа. Хлопці та дівчата, студенти КПІ (і не тільки) почали проводити тематичні вечори, присвячені художньому слову.
Восени ми познайомили читачів “КП” з творчістю Вікторії Осташ – молодої талановитої письменниці, випускниці ВПІ, а нині – викладача кафедри видавничої справи та редагування.
Сто років тому, 22 квітня 1908 року народився видатний учений-палеонтолог та письменник-фантаст Іван Антонович Єфремов. Дехто, правда, відзначив цю подію ще рік тому, оскільки в юності письменник, щоб влаштуватися на роботу, додав собі віку.
Чотири роки тому в науково-технічній бібліотеці НТУУ “КПІ” розпочав свої засідання Клуб любителів фантастики (КЛФ) “Портал”, заснований видавничим домом “Мій комп’ютер” (директор – Михайло Литвинюк) та редакцією журналу “Реальність фантастики” (редактор – Іраклій Вахтангішвілі).