Літературний захід у ЦКС КПІ із Наталією Васильєвою

Клуб Авторських Пригод організовує заходи для розвитку літературної спільноти. Цього разу він завітав у гості до нашого Центру консолідації студентів.

🤵 Спікерка — видавчиня і літредакторка Наталія Васильєва.

Що читати? Еллен Лаптон, Дженніфер Коул Філліпс «Графічний дизайн: Нові основи»

У проєкті «Що читати?» КПІшники розповідають про книжки, які вплинули на їхню свідомість.

Євгенія Зуєва, піар-менеджерка бібліотеки КПІ, радить «Графічний дизайн: Нові основи» всім, хто захоплюється дизайном.

"Пісня", яку варто... прочитати

Новорічні та різдвяні свята дарують нам рідкісну можливість не лише відпочити в колі рідних і друзів, але й викроїти час для спокійного читання.

Студентка ФММ перемогла в літературному конкурсі

Щороку в Україні проходить міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, що має на меті вшанування пам'яті та творчості Кобзаря. Цьогорічний – уже сьомий.

Бібліографічні посилання в наукових роботах

До уваги викладачів, науковців, молодих вчених! Працівники науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» підготовили рекомендації для оформлення бібліографічних посилань в наукових роботах відповідно до дев’яти основних міжнародних стилів:

Богдан Гливинський про ЛітВежу

У вересні 2015 року у вежі КПІ відбулася подія, що змінила літературне життя нашого університету, – на світ народився проект ЛітВежа. Хлопці та дівчата, студенти КПІ  (і не тільки) почали  проводити тематичні вечори, присвячені художньому слову.

«ПЕРЕХРЕСТЯ» талантів Вікторії Осташ

Восени ми познайомили читачів “КП” з творчістю Вікторії Осташ – молодої талановитої письменниці, випускниці ВПІ, а нині – викладача кафедри видавничої справи та редагування.

Учений-палеонтолог та письменник-фантаст І.А. Єфремов. Людина минулого і майбутнього Відродження

Сто років тому, 22 квітня 1908 року народився видатний учений-палеонтолог та письменник-фантаст Іван Антонович Єфремов. Дехто, правда, відзначив цю подію ще рік тому, оскільки в юності письменник, щоб влаштуватися на роботу, додав собі віку.

Підписка на Література