Поселення

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 н.р.

Зважаючи на встановлений до 31 серпня Урядом України «зелений» рівень епідемічної небезпеки та з метою своєчасної підготовки до поселення здобувачів вищої освіти у 2021/2022 н.р., затверджено наказ №НОН/197/2021 від 15.07.2021 «Про організацію поселення здобувачів вищої освіти до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 навчальний рік».

Поселення студентів у гуртожитки за умов карантину

Студентські гуртожитки повністю підготовлено до початку нового навчального року.  У будь-який час вони можуть перейти до традиційного формату поселення студентів", – про це доповів на засіданні ректорату 31 серпня 2020 року директор студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Олександр Іщенко.

Поселення першокурсників ntuu.kpi вт, 08/25/2015 - 14:00

Для організованого поселення студенту 1-го курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на поселення.

Сімейний гуртожиток для студентів, аспірантів і докторантів

Як поселитися до сімейного гуртожитку?

Право на поселення до студентських сімейних гуртожитків НТУУ «КПІ» мають члени подружжя, які знаходяться в зареєстрованому шлюбі і є іногородніми студентами, аспірантами та докторантами НТУУ «КПІ» денної форми навчання

Поселення в гуртожитки КПІ

Який порядок поселення?

Усі іногородні студенти, в тому числі студенти контрактної форми навчання, першого курсу поселяються в гуртожитки.

Студмістечко прийняло всіх бажаючих

Вересень традиційно вважають початком навчального року. Але це ще й час підсумків: чи готові ми до нього. Найбільше клопотів у цей час у студмістечка, адже потрібно розселити численну студентську братію, та ще й так, щоб усім було зручно і комфортно.

Чи обов'язко змінювати прописку?

Що робити в такій ситуації: Я студент 1 курсу ФІОТ, іногородній, але проживаю не в гуртожитку, а на квартирі. В зв'язку з цим питання: чи обов'язково міняти домашню прописку на тимчасову київську і якщо "так", тоді куди потрібно приписуватися?

Якщо Ви не мешкаєте в гуртожитку, то рішення про прописку приймаєте самостійно.