Поселення в гуртожитки КПІ

Який порядок поселення?

Усі іногородні студенти, в тому числі студенти контрактної форми навчання, першого курсу поселяються в гуртожитки.

За поселенням і проживанням в гуртожитках слідкує Профспілка студентів та аспірантів НТУУ "КПІ". На сайті профкому і сайті Студмістечка можна знайти необхідну інформацію. http://studprofkom.kpi.ua/studmisto - положення, правила умови, порядок поселення в гуртожитках КПІ та http://studprofkom.kpi.ua/gurtojitok - адреси, телефони і закріплення за факультетами

Кияни, жителі Київської області (відповідно розпорядження) або студенти інших ВНЗ не можуть проживати в гуртожитках КПІ.

Для організованого поселення студенту 1-го курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на навчання.

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу:

  1. Поселення проводиться з 25 серпня до 24 вересня. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення.
  2. На підставі паспорту (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання), листка-вибуття та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Про місце знаходження паспортиста гуртожитку можна дізнатися у завідувача гуртожитком.
  3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії та довідку про щеплення).
  4. Студенти-військовозобов’язані та призовники повинні стати на військовий облік (31 корпус, каб. 101). - обов'язково мати 2 конверти з марками по Україні + копія інд. коду.
  5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних та призовників — з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві (1 курс отримує у 31 корпусі з 25 по 30 серпня) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
    Адреса Солом’янського райвійськкомату в м. Києві: вул. Іскрівська, 5-A.
  6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) (видається при поселенні) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання (карта терміналів по КПІ або у будь якому відділені банку (квитанція) не менше ніж на місяць вперед.
  7. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток.

Поселення у гуртожиток під час вступу та здачі екзаменів в гуртожитки здійснюється по направленню відбіркової комісії інституту/факультету. Абітурієнти мають звернутися до відповідального відбіркової із відповідним запитом.