Ціль 5. Ґендерна рівність

Ціль сталого розвитку 5. Ґендерна рівність полягає у здійснені досліджень щодо вивчення ґендерної рівності, провадженні в університеті політики щодо ґендерної рівності та відданість найму та просуванню по службі жінок.

Про План дій з імплементації принципів гендерної рівності в практику діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2024-2027 роки kpi

Рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 11 листопада 2024 року з питання «Про План дій з імплементації принципів гендерної рівності в практику діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2024-2027 роки» – в контексті вимог міжнародних і національних нормативно-правових актів в цій сфері.

На шляху до гендерної рівності

12 січня відбулась перша зустріч оновленого складу робочої групи КПІ ім. Ігоря Сікорського з питань гендерної рівності. Її було присвячено обговоренню нових можливостей у міжнародній проєктно-грантовій діяльності у гендерній сфері.

Міжнародний саміт жінок-дослідниць у Варшаві

З 26 по 28 листопада 2018 р. у Варшаві пройшла Міжнародна конференція "Perspektywy Women in Tech Summit". Участь у ній брали студентки, аспірантки та молоді жінки-науковці з одинадцяти країн Європи, які працюють в ІТ-галузі.

Політика рівних можливостей: гендерна складова

Сталий розвиток суспільства неможливий без залучення потенціалу більшості населення України – жінок. Наш університет є одним із перших у розробці гендерної складової освіти і має значні здобутки імплементації гендерної тематики до навчального процесу підготовки фахівців.

Жінки в промисловості: реалії та проблеми

22 січня в Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ), який відкрито в НТУУ «КПІ» в рамках програми Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з ресурсоефективного та більш чистого виробництва, пройшла зустріч «Жінки в промисловості».

Підписка на Ґендерна рівність