2 вересня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулася небуденна подія. В самому центрі університетського кампусу відкрилося Мале спортивне ядро – стадіон зі штучним покриттям, на якому вже розпочалися  заняття з фізичної підготовки, організовуватимуться культурні заходи, а спортсмени зможуть проводити тренування і змагання з футболу, легкої атлетики та інших видів спорту. Стадіон має трибуни, які вміщують 3000 глядачів. Наступним кроком має стати обладнання його сучасним електронним табло. Варто зауважити, що Мале спортивне ядро розташоване неподалік від студентських гуртожитків, тож можна не сумніватися, що політехніки, які захоплюються спортом, у часи дозвілля не оминатимуть його своєю увагою.

М’яч у грі

А поки що на зеленому полі вишикувались керівники університету та почесні гості: голова Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В’ячеслав Гамов, заступник голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк, голова Солом’янської районної державної адміністрації Іван Сидоров, заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Трофименко та депутат Київради випускник КПІ Дмитро Андрієвський.

– Для мене це стало майже звичним – щороку відкривати нові спортивні споруди в КПІ. І це дуже добре, – наголосив у своєму привітальному слові В’ячеслав Гамов. – Це означає, що в університеті дбають не лише про навчання, але й про здоров’я студентів!

Після розрізання символічної червоної стрічки і оголошення Малого спортивного ядра відкритим ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський вручив Почесні грамоти Вченої ради університету тим, без кого ця подія не відбулася б, – головному інженерові університету Петру Ковальову, начальнику РБК Виробничо-експлуатаційного комбінату Олександру Зайцеву та начальнику механічної дільниці ВЕК Виробничо-експлуатаційного комбінату університету Юрію Богданову. Подяки ректора отримали також директор МПП «Рівень» Леонід Яковлев, директор ТОВ «Спеціалізоване управління №630» Андрій Чуприна та група працівників Виробничо-експлуатаційного комбінату університету.

М’яч у грі

Звичайно, відкриття нового стадіону мало закінчитися якоюсь спортивною подією. І організатори не обманули очікувань численних глядачів. На поле вийшли футбольні команди ветеранів КПІ і ФК «Динамо». Перший удар по м’ячу зробив ректор Михайло Згуровський, а потім на газоні закипіла справжня футбольна баталія. Перший гол у ворота динамівців забив гравець команди КПІ, але потім фортуна відвернулася від політехніків. У напруженій безкомпромісній боротьбі перемог досвід професіоналів: відомі всьому світові ветерани київського  «Динамо» виграли у ветеранів Київської політехніки з рахунком 4:2. Проте дуже вже розчарованих програшем, здається, не було. Це той самий випадок, коли кажуть «перемогла дружба». І, додамо, любов до спорту. Тим більше, що маючи таку базу, команда ветеранів матиме змогу тренуватися інтенсивніше й колись узяти реванш у своїх сьогоднішніх суперників.

Дата події