Наукові школи

На вістрі прогресу. Школа з мікрохвильових та цифрових теле- та інфокомунікацій

Здобуткам наукової школи з мікрохвильових та цифрових теле- та інфокомунікацій – здійсненим та впровадженим науково-технічним проєктам загальнодержавного масштабу, новітнім результатам досліджень і перспективним розробкам – було присвячено засідання круглого столу, що пройшло в залі засідань Адмінради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Школа молодого вченого – 2017

17–19 травня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Школа молодого вченого-2017 "Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності". Організували цей захід для активних молодих учених нашого університету Рада молодих учених КПІ ім.

Літня школа в НТУУ “КПІ” 2009

Четверта Літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» пройшла в нашому університеті з 5 по 16 серпня. Вона об’єднала 56 учасників, що представляли Білорусь, Росію, Туніс, Туреччину та Україну.

Наукова школа механіків КПІ

Започаткування наукової школи механіків безпосередньо пов'язано зі створенням у Київській політехніці кафедри опору матеріалів.

Історія та наукові школи кафедри автоматизованих систем обробки iнформацiї та управлiння

Кафедра АСОІУ, до 1992 року - кафедра автоматизованих системи управління виробництвом (АСУВ), була заснована у 1978 році для забезпечення потреб народного господарства країни у кваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрах в сфері інформатизації попит на яких у зв’язку із бурхливим розвитком цієї сфери почав різко зростати. Кафедра готувала інженерів-системотехніків за спеціальністю 2202 "Автоматизовані системи обробки інформації і управління".