Рибак О.В.

Кібербезпека – це актуально

Безперечно, кібербезпека сьогодні – це вкрай актуально, адже, як свідчать успіхи ЗСУ, у нинішній війні перемогу здобувають не лише мужністю, але й технологіями. І важливого значення, серед іншого, набувають методи обробки інформації. Цього навчають, зокрема, в НН ФТІ.

Різнобарвна графіка Олександра Рибака

Випускник ФТІ НТУУ "КПІ" Олександр Рибак – один з тих, чиї портрети є в університетській галереї призерів міжнародних студентських олімпіад. Під час навчання в університеті Олександр кожного року бував переможцем або призером всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад з математики, двічі – фіналістом міжнародних олімпіад з програмування. Зараз Олександр Рибак навчається в аспірантурі при Інституті математики НАН України, але зв'язків зі своєю альма-матер не пориває.

Математична олімпіада в Тегерані

Щоліта київські політехніки беруть участь у кількох міжнародних математичних олімпіадах. І щоразу показують високі результати та привозять додому заслужені нагороди на радість й утіху рідним і викладачам та на гордість країні.

Кращі в КПІ – кращі в Україні

Наприкінці березня в нашому університеті пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, про результати якого повідомлялося в газеті “Київський політехнік” від 10 травня 2007 року.

Перший етап Всеукраїнської математичної олімпіади 2007

21 березня цього року в НТУУ “КПІ” відбулася щорічна олімпіада з математики, яка проводиться в рамках першого етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів. Оргкомітет олімпіади очолював перший проректор НТУУ “КПІ” проф. Ю.І.Якименко.

Видатна перемога полiтехнiкiв [ACM Programming Contest]

Півфінальний етап найпрестижнішої студентської олімпіади з програмування – ACM Programming Contest пройшов 19-22 жовтня в Бухаресті (Румунія). Тут змагалися 40 команд з Румунії, Болгарії, Молдови, Сербії, Угорщини, Ізраїлю та України, які представляли 31 навчальний заклад.

Гордість КПІ

XIII Міжнародної студентської олімпіади з математики, в якій уже багато років успішно виступають політехніки, команда НТУУ “КПІ” повернулася з черговою перемогою.

Вітання із перемогою на ХІІІ Міжнародній математичній олімпіаді

Абсолютне перше місце Олександра Рибака та три призові місця його товаришів засвідчують високий науково-освітній потенціал університету та сприяють піднесенню авторитету вітчизняної освіти у европейському співтоваристві.

Кадоб'янський Роман Миколайович: навчати з любов'ю

Студенти ФТІ щороку збирають щедрий урожай нагород на математичних олімпіадах різного рівня. Різні розділи вищої математики сім семестрів їм викладає доцент Роман Миколайович Кадоб'янський. Сьогодні він гість редакції.