РФ

Лекція Михайла Ходорковського

10 березня в НТУУ «КПІ» прочитав лекцію відомий російський громадський і політичний діяч, публіцист, багаторічний політв’язень Михайло Ходорковський.

Спільний російсько-український семінар з проблем формування глобального геоінформаційного простору

19-20 грудня в НТУУ «КПІ» пройшов спільний російсько-український семінар «Формування глобального геоінформаційного простору для розв’язання міждисциплінарних задач в галузі науки про Землю». У семінарі взяли участь представники науково-дослідних організацій Російської академії наук і Національної академії наук України, Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку, НТУУ «КПІ».

Студенти КПІ – серед кращих на VI Міжнародній студентській науковій конференції "Study and Achieve"]

Серед близько 100 учасників VI Міжнародної студентської наукової конференції "Study and Achieve", що 19–25 листопада пройшла в Московському інституті сталі і сплавів (МІСіС), представники НТУУ "КПІ" зайняли три призових місця з десяти.

100 років військово-повітряним силам: НТУУ “КПІ” та МДТУ ім. Баумана біля витоків повітроплавання

12 серпня 2012 р. виповнилося 100 років з моменту створення військово-повітряних сил (ВПС). Ця дата безпосередньо пов'язана з діяльністю Київського політехнічного інституту, у якому ще з 1906 року дуже бурхливо формувався повітроплавальний напрямок діяльності професорів, викладачів та студентів, серед яких найбільш активними були професор Делоне, студенти Бобров та брати Касьяненки – Євген, Іван та Андрій.

В НТУУ «КПІ» відкрито доступ до освітніх ресурсів МДТУ ім. М.Е.Баумана

14 березня 2012 року в навчальній лабораторії комп'ютерних технологій Фізико-технічного інституту НТУУ "КПІ" урочисто відкрито "Точку дистанційного доступу до освітніх ресурсів Московського державного технічного університету ім. М.Е.Баумана".

Ломоносов Михайло Васильович. Шлях у науку

19 листопада 2011 р. виповнилося 300 років з дня народження М.В. Ломоносова – людини, яку по праву називають основоположником науки і вищої школи Росії, одним з творців сучасної російської мови і поезії.

День нанотехнологій в НТУУ «КПІ»

Середа 19 жовтня стала в НТУУ "КПІ" справжнім Днем нанотехнологій. Він розпочався лекцією лауреата Нобелівської премії в галузі фізики, віце-президента Російської академії наук Жореса Алфьорова "Наноматеріали та нанотехнології: стан і перспективи", яку видатний вчений прочитав для студентів, аспірантів і науковців Київської політехніки в історичній Великій фізичній аудиторії головного корпусу університету.