Перший у Києві студентський модерн-балет розпочинає новий театральний сезон і запрошує на репетиції всіх студентів, які цікавляться мистецтвом танцю!

«АРТ-БАЛЕТ» часто виступає на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Колектив вважає, що сьогодні, як ніколи, важливо не втратити віру в прекрасне, віру в добро і красу. Адже мистецтво зцілює душі й дає сили жити.

29 вересня ЦКМ планує благодійний захід-концерт, в якому візьме участь і «АРТ-БАЛЕТ». Театр танцю запрошує приєднатися до творчого колективу і вийти з ним на велику сцену.

Програма навчання

🔹 Класичний танець
🔹 Jazz-Modern dance (повний екзерсис на середині, техніка Марти Ґрехем, віртуозна техніка)
🔹 Contemporary (вивчення основних принципів стилю у танцювальних комбінаціях та імпровізація)