XXIX міжнародна студентська Олімпіада з математики IMC-2022

XXIX міжнародна студентська Олімпіада з математики IMC-2022 відбудеться у місті Благоєвград (Болгарія) з 1 по 7 серпня 2022 року.

У цій олімпіаді традиційно беруть участь студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Завдяки участі у гуртку з розв’язання нестандартних математичних задач, який проводять викладачі кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей, студенти КПІ досягають високих результатів як у індивідуальному, так і командному заліку.

За попередньою домовленістю з організаторами Олімпіади участь для студентів з України у цьому році буде безкоштовною, а написання робіт відбуватиметься онлайн. Мовою Олімпіади є англійська.

Як і у попередні роки, планується, що і в цьому році в Олімпіаді прийме участь також і команда нашого університету. Запрошуємо всіх бажаючих студентів нашого університету, які мають олімпіадний досвід, зареєструватись на сайті для участі в Олімпіаді.

Зважаючи на попередні досягнення команди КПІ, організатори Олімпіади дозволили керівнику команди КПІ брати участь у перевірці та оцінці робіт учасників. Керівником команди КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року буде старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Павленков Володимир Володимирович.

Всі деталі щодо реєстрації та участі можна дізнатися в телеграм групі команди КПІ за посиланням https://t.me/+Zo5bRW3H3nU1MDMy