Підготовчі курси КПІ

Підготовчі курси КПІ запрошують учнів 5–11-х класів, випускників шкіл, студентів коледжів і ПТУ на новий навчальний рік 2021/2022, який розпочинається 1 червня.

Поспіши зареєструватися на підготовчі курси з таких дисциплін:

🔹 МАТЕМАТИКА (АЛГЕБРА, ГЕОМЕТРІЯ)
🔹 УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
🔹 ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
🔹 ФІЗИКА
🔹 ІНОЗЕМНА МОВА
🔹 ХІМІЯ
🔹 БІОЛОГІЯ
🔹 ГЕОГРАФІЯ
🔹 ІНФОРМАТИКА

Використай літні місяці для навчання, і ми допоможемо тобі:

✅ підтягнути свій рівень знань і вдосконалити навички;
✅ розширити знання зі шкільних програм;
✅ заздалегідь підготуватися до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання;
✅ суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у ЗВО.

‼️ По закінченні підготовчих курсів слухач отримує Сертифікат/Свідоцтво з підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань із трьох програмних конкурсних дисциплін. Цей показник формується впродовж всього терміну навчання – як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань КПІ ім. Ігоря Сікорського всіх видів навчальних досягнень слухача.

На основі підсумкового рейтингу під час вступу до КПІ на інженерно-технічні напрями підготовки слухач дістає додаткові бали (згідно з Умовами прийому до ЗВО України).

♻️БОНУС
ДЛЯ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ, СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ПТУ
🔹 Модульний курс «Фінальна підготовка до ЗНО» у подарунок у разі повної оплати за Інтенсив-курс (8 місяців, комплекс із трьох дисциплін на вибір) до 31 травня 2021 року.
🔹 Модульний курс «Фінальна підготовка до ЗНО» – курс одного предмета (28 академічних годин; сім занять перед початком кожного ЗНО). Початок занять – з 1 березня 2022 року.

ПОЧНІТЬ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ НА ОСНОВНИЙ КУРС УЖЕ СЬОГОДНІ!

➡️ Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckuVBksfebJYTcQ61OZkVpj4lUrJv…

☎️ ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙ І ОТРИМАЙ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД ФАХІВЦІВ, як необхідно оформляти документи для зарахування слухача на підготовчі курси відповідним чином.

(063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097)710-14-58; (044)204-90-53.
Понеділок – п’ятниця – з 09:00 до 19:00; субота – з 10:00 до 16:00.

ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО (Ліцензія МОН України: Серія АE № 527265 від 09.09.2014 р.)

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, каб. 122, 124.

💭 Сайт: http://eqmi.kpi.ua/
💭 Facebook: https://www.facebook.com/sdp.kpi
💭 Instagram: https://instagram.com/kpi_pidgotovchi_kursy
💭 е-mail: eqmi@kpi.ua

*На цій сторінці розміщено офіційну інформацію про всі форми доуніверситетської підготовки на підготовчих курсах КПІ ім. Ігоря Сікорського. Інша інформація, яка публікується в інтернеті, є недостовірною або свідомо неправдивою і жодним чином не стосується КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми підготовки проводяться у дистанційному режимі відеоконференцій в Moodle, Skype, Zoom, Google Class, Telegram.