Винахідництво

Ті, що рухають цивілізацію вперед

З нагоди Міжнародного дня дітей-винахідників президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з учнями Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", які у 2022 році отримали патенти на винаходи, та їхніми наставниками – вченими КПІ ім.

У КПІ створили унікальний апарат для ранньої діагностики хвороб

Проєкт команди КПІ «Акустотермометр» під керівництвом завідувача кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем ФЕЛ Сергія Найди став одним з переможців цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.

КПІшники створюють унікальні технології для нашої оборони

Науковці КПІ у співпраці з українською охоронною фірмою розробили унікальну технологію виготовлення куленепробивного вогнетривкого скла — «Прозора броня».

Представили її на інноваційному майданчику Sikorsky Challenge.

KPI school of creativity

У КПІ стартувала літня школа для винахідників — KPI school of creativity. Summer edition.

Першого дня учасники дізналися, як презентувати власний проєкт, креативно підійти до міжнародної проєктної діяльності, навчитися майстерно виступати на публіці.

KPI school of creativity. Vol.1 Summer edition

Уже сьогодні, 8 серпня, розпочинається літня школа, яка триватиме п’ять днів, — такий собі експрес-курс винахідника, що прокачає скіли учасників. Не важливо, маєш ти ідею чи ні, — інформація, активності й досвід спікерів-експертів зроблять своє діло.

З Днем винахідника, КПІшники!

Для кожного КПІшника це свято можна вважати професійним. Наполегливість і творчість КПІшників є рушійною силою для науки, та й більше — світового науково-технічного прогресу.

Студенти збирають ракету «Маяк-SH-5»

У Київській політехніці студенти ІАТ збирають макет ракети «Маяк-SH-5».

Основну роботу виконують молоді учасники команди, щоб здобути спеціальні знання й навчитися користуватися інструментами.

Надалі макет ракети встановлять у парку Піонерів Авіації.

Перша тисяча професора І.О.Мікульонка

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічног