Політехнійчний ліцей

Політехнічний ліцей

Політехнічний ліцей було створено 1991 року як державний навчальний заклад для обдарованої учнівської молоді. Діяльність ліцею в цілому направлена на задоволення індивідуальних потреб кожного учня. Класи діляться на групи при вивченні профільних предметів.

Ліцеїстка КПІ здобула бронзу на міжнародному фестивалі I-FEST

Анастасія Куруленко, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ, стала бронзовою призеркою міжнародного фестивалю I-FEST у Тунісі.

Ці змагання з інженерії, науки й технологій щороку збирають молодих дослідників і розробників з усього світу в туніському місті Монастір.

Ті, що рухають цивілізацію вперед

З нагоди Міжнародного дня дітей-винахідників президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з учнями Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", які у 2022 році отримали патенти на винаходи, та їхніми наставниками – вченими КПІ ім.

Учителька Політехнічного ліцею стала вчителем року

LIGA.net разом з експертним середовищем обрали переможців у 17 номінаціях.

Людмила Булигіна — інженер НН ФТІ КПІ, учителька інформатики Політехнічного ліцею — стала вчителем року за версією низки аналітичних центрів, яких опитала LIGA.net.

Перемоги ліцеїстів КПІ

Додаток для генерації розкладу, очищення поверхні води від нафтових плівок, бот-асистент учителя й інші інноваційні проєкти представили ліцеїсти КПІ на Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проєктів InventorUA.

Переможці відділення технічних наук

КПІшниця виборола золото на міжнародному шоу інновацій

Анастасія Куруленко, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ, вихованка відділення хімії та біології Київської Малої академії наук, здобула золото на 46-му Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2022 в хорватському Загребі.

Учителька Політехнічного ліцею отримала Global Teacher Prize Ukraine 2022

Людмила Булигіна — інженер НН ФТІ КПІ, учителька інформатики Політехнічного ліцею та керівниця секції «Кібербезпека» Київської МАН — отримала найпрестижнішу вчительську премію України Global Teacher Prize Ukraine 2022 у номінації «Вчителі-волонтери».

Молоді науковці КПІ – лауреати премії КМДА

Напередодні Міжнародного дня молоді Київський міський голова Віталій Кличко нагородив обдаровану й активну молодь Преміями Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва, а також Подяками за активну волонтерську діяльність під час війни.

У наймолодших київських політехніків – нагороди «I-FEST» усіх ґатунків!

На Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій у Тунісі "I-FEST" усі семеро ліцеїстів і випускників Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", які входили до складу делегації МАН України, отримали вищі нагороди!