Політехнічний ліцей

Політехнічний ліцей було створено 1991 року як державний навчальний заклад для обдарованої учнівської молоді. Діяльність ліцею в цілому направлена на задоволення індивідуальних потреб кожного учня. Класи діляться на групи при вивченні профільних предметів.

Подяки від НАН України – юним винахідникам

У Міжнародний День дітей-винахідників, який щорічно відзначається 17 січня, Президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з вихованцями Київської Малої академії наук (МАН) і вручив кращим представникам учнівської молоді Подяки від Національної академії наук України та Київської Малої академії наук за високі результати у винахідницькій діяльності.

Ліцеїст КПІ виборов золото на міжнародному змаганні

INTARG — міжнародне змагання винаходів та інновацій, що проходило у Польщі, об’єднує науку, технології й бізнес.

Золоту нагороду на цьогорічному конкурсі здобув Михайло Муцький — учень Політехнічного ліцею КПІ, який працював над удосконаленням технології отримання пористого алюмінію.

Ліцеїсти КПІ представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі

Переможці ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів INFOMATRIX-2023 отримали право представляти Україну на міжнародному фіналі INFOMATRIX 2023 влітку цього року у м. Гвадалахара (Мексика).

У номінації «Науковий проєкт»

Ліцеїстка КПІ здобула бронзу на міжнародному фестивалі I-FEST

Анастасія Куруленко, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ, стала бронзовою призеркою міжнародного фестивалю I-FEST у Тунісі.

Ці змагання з інженерії, науки й технологій щороку збирають молодих дослідників і розробників з усього світу в туніському місті Монастір.

Ті, що рухають цивілізацію вперед

З нагоди Міжнародного дня дітей-винахідників президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з учнями Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", які у 2022 році отримали патенти на винаходи, та їхніми наставниками – вченими КПІ ім.

Учителька Політехнічного ліцею стала вчителем року

LIGA.net разом з експертним середовищем обрали переможців у 17 номінаціях.

Людмила Булигіна — інженер НН ФТІ КПІ, учителька інформатики Політехнічного ліцею — стала вчителем року за версією низки аналітичних центрів, яких опитала LIGA.net.

Перемоги ліцеїстів КПІ

Додаток для генерації розкладу, очищення поверхні води від нафтових плівок, бот-асистент учителя й інші інноваційні проєкти представили ліцеїсти КПІ на Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проєктів InventorUA.

Переможці відділення технічних наук

Підписка на Політехнійчний ліцей