Ви є тут

Політехнійчний ліцейПолітехнічний ліцей

http://pl.kpi.ua

Політехнічний ліцей було створено 1991 року як державний навчальний заклад для обдарованої учнівської молоді. Діяльність ліцею в цілому направлена на задоволення індивідуальних потреб кожного учня. Класи діляться на групи при вивченні профільних предметів. Вступ до ліцею відбувається на конкурсній основі.Досвід профорієнтації на технічні спеціальності

Школярі на днях відкритих дверей в КПІ

Рік тому мій син пішов в 11-й, випускний, клас Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Щоб допомогти йому і його однокласникам зробити свідомий вибір майбутньої спеціальності та місця навчання, я вирішив ознайомити їх з технічними факультетами і кафедрами нашого університету.Призери національного етапу конкурсу «INFOMATRIX-2018»

2018.03.21-23 національний етап конкурсу «INFOMATRIX-2018»

З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів серед учнівської та студентської молоді INFOMATRIX.Учні Політехнічного ліцею КПІ ім. Ігоря Сікорського – у суперфіналі конкурсу "Intel-Техно Україна"

2016.10.14 Суперфінал конкурсу "Intel-Техно Україна"

У наш час бути науковцем престижно і модно. Таку думку висловлюють ліцеїсти Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" – навчального закладу, який активізує і підтримує наукову діяльність своїх учнів, сприяє розвитку їхніх здібностей.Киричков Василь Микитович. Вітаємо із ювілеєм!

Киричков Василь Микитович

Адміністрація та колектив Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» щиро вітає з 75-річчям відданого своїй справі, генератора ідей, засновника Політехнічного ліцею та Навчально-наукового комплексу «Нова освіта» – професора Киричкова Василя Микитовича !Спільна робота над проектом

2015.02.17 Заняття на тему «Основи термографії: температура, тепло, теплофізика»

В рамках співпраці Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» над виконанням проекту ДТЕК «Енергоефективні школи» 17 лютого 2015 р.Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

2015.02.10 Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» продовжив розширювати проект ДТЕК «Енергоефективні школи» через співпрацю з ТЕФ НТУУ «КПІ».В Політехнічному ліцеї НТУУ «КПІ» відбувся урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»

2014.12.18 урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»

В останні десятиліття інтерес до проблем енергетики, до її майбутнього різко зріс. Людству необхідно точно знати на який період вистачить органічного палива, яким чином можна буде отримувати енергію в майбутньому.Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" сьогодні

Логотип ПЛ НТУУ "КПІ"

Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" був створений у 1991 році з ініціативи ректора при факультеті довузівської підготовки. Навчання було організоване з 9 класу, а перший набір складав 60 осіб. Сьогодні в ліцеї навчається 650 ліцеїстів.Проти ксенофобії і расизму

Image. Проти ксенофобії і расизму

31 січня 2012 року в Україні стартувала громадська інформаційна кампанія проти ксенофобії і расизму "Відчуй культурне розмаїття".

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій