Візит делегації компанії «Airbus Helicopters»

2019.05.27 Visit of the delegation of “Airbus Helicopters” company

27 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «Airbus Helicopters» (Французька Республіка).

До складу делегації входили директор з інновацій та досліджень «Airbus Helicopters» Томаж Крищінскі, менеджер з продажів Бодуен Марро де Гротт і директор з розвитку бізнесу у країнах Балтики та Україні, Airbus Defence and Space Лукаш Гарбера. Їх супроводжували аташе Посольства Франції в Україні з питань наукового та університетського співробітництва Сільвен Ріголе, а також в.о. виконавчого директора ДУ «ЮкрейнІнвест» Михайло Бечкало та керівник Управління залучення інвестицій ДУ «ЮкрейнІнвест» Діана Сідько.

З гостями зустрілися ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, перший проректор академік НАН України Юрій Якименко, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор Механіко-машинобудівного інституту член-кореспондент НАН України Микола Бобир, директор Інституту аерокосмічних технологій Іван Коробко та інші.

Представники «Airbus Helicopters» оглянули історичну частину університетського кампусу та алею видатних вчених та інженерів, які навчалися і працювали в КПІ, експозиції Державного політехнічного музею КПІ та його Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського.

Після загального ознайомлення гостей з університетом учасники зустрічі обмінялися презентаціями. Томаж Крищінскі розповів про історію компанії, її місію та принципи, на яких ґрунтується її діяльність, а також про стратегію її подальшого розвитку. У відеопрезентації КПІ ім. Ігоря Сікорського наголос було зроблено на інноваційних складниках його діяльності та продемонстровано низку найуспішніших проектів студентів і співробітників університету. Учасники зустрічі також обговорили деякі питання налагодження співпраці.

Довідково. Airbus Helicopters – франко-німецька компанія, один із провідних виробників гвинтокрилів у світі. Дочірня компанія концерну Airbus Group. Головний її офіс розташовано на території аеропорту Марсель Прованс в Маріньяні поблизу міста Марсель у Франції. Основні виробничі потужності компанії так само містяться в Маріньяні. Частка компанії на ринку цивільних і відомчих машин перевищує 52%, що забезпечує істотний відрив від головних її конкурентів. Цивільні та військові гелікоптери компанії експлуатуються більш як у 150 країнах.
На фото: Михайло Згуровський з гостями у Відділі авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського