ДМС

Департамент міжнародного співробітництва

Департамент міжнародного співробітництва слугує центром консолідації та співпраці однодумців, партнерів та юних талантів. Департамент сприяє візитам делегацій, міжнародним конференціям, спільним проєктам та навчальним програмам, обміну студентами, практиці за кордоном та багато іншого.

Для дітей працівників КПІ відкрито Клуб сімейного дозвілля

До Києва повертаються його мешканці, які через збройну агресію рф виїжджали з дітьми зі столиці. Не дивно, що у місті визріла потреба у відновленні роботи дитячих садочків. Частина з них вже почала працювати, але їх поки що вкрай недостатньо.

Візит ректора КПІ до Варшавської політехніки

27 вересня 2022 року ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський відвідав Варшавську політехніку на запрошення Академічного Сенату та ректора Кржиштофа Заремби. Відбулися конструктивні перемовини про розширення співпраці за сучасними освітніми й науково-інноваційними напрямами.

Співпраця КПІ та Університету Шеффілда

Університет Шеффілда став партнером КПІ задля підтримки студентів і науковців, які постраждали від війни.

У межах партнерства Університет Шеффілда й Київська політехніка започаткували 13 напрямів роботи в довгостроковій перспективі.

Ректор фінського університету в КПІ

До Київської політехніки завітав ректор Вааського університету доктор Ярі Куусісто. Фінських гостей ознайомили з інноваційною екосистемою «Sikorsky Challenge Ukraine».

Під час зустрічі обговорили напрями співпраці, зокрема у сфері космічних технологій.

КПІ може стати членом асоціації CESAER

Адміністрація КПІ провела робочу зустріч з делегацією Асоціації науково-технічних університетів Європи CESAER. Ішлося про перспективи членства КПІ в асоціації та конкретні кроки до цього, а також подальші плани з огляду на набуття Україною статусу кандидата в члени Євросоюзу.

Британський журнал написав про перемоги КПІшників

Відомий науковий британський журнал QS Global Education News (QS GEN), що його видає найбільше світове рейтингове агентство Quacquarelli Symonds, у березневому випуску розповів про міжнародні перемоги студентів КПІ за 2021 рік.

Зокрема, в журналі йдеться про перемоги:

КПІ приєднався до «Ініціативи Єднання»

Суть ініціативи полягає у співпраці університету України з університетом-побратимом Великої Британії схожого профілю. До них можуть долучатися й університети США, Канади та ЄС.

Університет-побратим зможе надавати підтримку КПІ за такими напрямами:

2021. Пріоритети міжнародної діяльності КПІ – адаптувати світовий досвід та вийти на лідерські позиції

Стратегією розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського визначено, що міжнародна діяльність має бути спрямована на забезпечення входження університету до переліку 1000 кращих у світі, залучення на навчання 1500 іноземних громадян