Київська політехніка: відносини зі світом [2012]

Департамент міжнародного співробітництва (ДМС) у тісній взаємодії з іншими департаментами університету цілеспрямовано, за всіма напрямами розвиває відносини НТУУ "КПІ" із зовнішнім світом.

Про міжнародну діяльність університету розповідає проректор з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренко.

Діяльність департаменту адміністративно-господарської роботи у 2012 році

В основу діяльності департаменту адміністративно-господарської роботи у 2012 році були покладені затверджені ректором НТУУ «КПІ» плани ремонтних робіт, затверджений Вченою радою перспективний план розвитку матеріально-технічної бази університету, поточні рішення Вченої і адміністративної рад.

Фельдман Валентин Августович. Викладач КПІ – автор найвідомішого пам'ятника Севастополя

Цього року Севастополь відзначатиме 330-річчя з дня свого офіційного заснування. Його минуле відзначене багатьма героїчними і трагічними подіями, пам'ять про які його жителі зберігатимуть вічно.