Статті 39 номера "Київського політехніку" за 2013 рік

Відзначення Дня Варшавської політехніки

Щорічно 15 листопада академічна спільнота Варшавської політехніки відзначає День університету. Від Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" участь у заходах узяв проректор з міжнародних зв'язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко.

ACTIVE – новий проект програми Erasmus Mundus

У липні 2013 р. Європейська комісія відібрала для фінансування проект "Atlantic Caucasus Technical universities Initiative for Valuable Education" –  ACTIVE, в якому наш університет є співкоординатором разом з Варшавською політехнікою.

Битва факультетів: перемога креативу та ініціативи

Кожен КПІшник небезпідставно вважає, що його факультет –  найкращий. Тож Студрада НТУУ "КПІ" в листопаді організувала конкурс "Битва факультетів", щоб заохотити студентів до творчості та назвати най-найкращий факультет.

У студмістечку відкрили дитячу кімнату

У Київській політехніці зародилося багато гарних починань та ініціатив, які потім поширилися на інші виші. Ще одна приємна і корисна новація – відкриття у студмістечку дитячої кімнати, де студентські сім"ї можуть на деякий час залишати дітей під наглядом фахівців-вихователів.

Футболісти КПІ кращі в районі

З нагоди Міжнародного дня студента Солом'янською райадміністрацією протягом жовтня-листопада було проведено турнір з міні-футболу серед збірних команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Фінал пройшов у Центрі фізичного виховання і спорту НТУУ "КПІ" 19 листопада.

Студенти КПІ продемонстрували відповідальність і згуртованість

Події на Євромайдані в Києві в ніч на 30 листопада сколихнули українське суспільство. У неділю 1 грудня в столиці відбулося Народне віче, участь у якому взяли за різними оцінками від 800 тисяч до 1,5 мільйона громадян.