Битва факультетів: перемога креативу та ініціативи

Кожен КПІшник небезпідставно вважає, що його факультет –  найкращий. Тож Студрада НТУУ "КПІ" в листопаді організувала конкурс "Битва факультетів", щоб заохотити студентів до творчості та назвати най-найкращий факультет. Конкурс складався з трьох етапів: інтелектуального, спортивного та творчого.

Уже третій рік першість у творчому конкурсі отримують студенти ФММ. Вони впевнені, що стали кращими не через хороший танець чи оригінальні костюми. Вони перемогли, бо мали мету, наполегливість, сміливість боротися, рухатися далі, уміли працювати в команді, підтримувати й допомагати одне одному. Чи варто звертати увагу на один із багатьох конкурсів? Так, це лише проект, який закінчився. Але після нього залишилося найважливіше –  команда.

Розповідає Анастасія Локота, лідер колективу: "Коли працюєш у великій, творчій і талановитій команді, будь-яка задумка реалізовується зовсім по-іншому, ніж планувалося спочатку. І це чудово. Кожен додає свою маленьку ідею до загальної скарбнички номера: хтось ставить танець, хтось пише текст, хтось підбирає музику, а хтось просто реалізує це все в життя. Кожен має шанс проявити себе, показати те, що вміє робити найкраще, –  і це найголовніше, у цьому суть таких заходів. Цього року ми вже добре знали, що таке "Битва факультетів", знали, що після подвійної перемоги необхідно показати достойний рівень, тож працювали над творчим номером дуже напружено. Кожен із нас керувався метою: показати, що ФММ –  талановитий та творчий факультет. Думаю, у нас вийшло. Ця перемога –  перемога всього ФММ. Хочу подякувати усім, хто нас підтримував і вболівав, –  колегам, викладачам,  адміністрації факультету".

Крім того, команда ФММ зайняла перше місце в інтелектуальному та друге місце у спортивному етапах, чим довела, що на факультеті навчаються свідомі, сильні, розумні, креативні студенти.

Інф. ФММ