Ви є тут

Футболісти КПІ кращі в районі


2013.11.19 турнір з міні-футболу серед збірних команд ВНЗ  III-IV рівнів акредитації

З нагоди Міжнародного дня студента Солом'янською райадміністрацією протягом жовтня-листопада було проведено турнір з міні-футболу серед збірних команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Фінал пройшов у Центрі фізичного виховання і спорту НТУУ "КПІ" 19 листопада. За перемогу змагалися представники нашого університету, Національного авіаційного університету (НАУ), Національної академії внутрішніх справ (НАВС) та Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

Напружена спортивна боротьба за 3–4-те місця тривала упродовж усього матчу між командами НАУ та КНУБА. Вболівальники, які щільно заповнили трибуни спортивного майданчика ЦФВіС, були задоволені динамічною грою та напруженими поєдинками. Красномовний рахунок 5:2 на користь авіаторів викликав шквал емоцій у їх прихильників.

Справжня битва розгорілася за перше місце. Команди НТУУ "КПІ" та НАВС не поступалися одна одній ні майстерністю, ні бажанням перемогти. Фанати шалено вболівали за курсантів академії. Гаслами на підтримку свого вишу вони задали емоційний настрій усім присутнім. Гра проходила з перебігом ініціативи від однієї команди до другої, фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2. Післяматчеві 6-метрові удари (за регламентом їх по три) змінили рахунок на 4:4. І все-таки останній промах зробили курсанти НАВС, що дозволило політехнікам отримати перемогу із загальним рахунком 5:4.

Перехідний Кубок голови Солом'янської РДА нашим студентам вручили заступник голови КМДА, віце-президент Національного олімпійського комітету В.П. Корж та голова Солом'янської РДА М.Г.Луцький. Учасників змагань  запросили на урочистий вечір, присвячений Дню студента, в розважальний клуб "Індиго".

Ю. В. Новицький, завідувач кафедри спортивного вдосконалення 

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій