Статті 25 номера "Київського політехніку" за 2012 рік

Фільм випускника КПІ нагороджено у Каннах!

У травні цього року нагороду міжнародної федерації кінокритиків FIPRESCI 65-го Каннського кінофестивалю отримав фільм режисера Сергія Лозниці "У тумані". Цей фільм є спільним продуктом Росії, України, Білорусі, Латвії, Німеччини та Нідерландів.

Шаповаленко Олександр Григорович

12 вересня 2012 року виповнилося 90 років Олександру Григоровичу Шаповаленку – учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветерану праці, ветерану НТУУ "КПІ".

Студєвро-2012 уже скоро!

31 серпня 2012 року керівництво НТУУ "КПІ" приймало делегацію Польської освітянської фундації "Перспективи", яка завітала, щоб взяти участь у першому засіданні організаційного комітету Українсько-польського футбольного турніру університетських команд "Студєвро-2012".

Марков Борис (Борис Анатолійович Ніщета). Майстер історичного живопису

На полотнах Бориса Маркова середньовічна Україна постає у своєму історичному вбранні. Романтичні пейзажі на тлі старовинних замків та палаців, затишні вулиці провінційних міст наче запрошують нас до себе. Пензль майстра торкається глибин аури кожного міста, відтворює його дух (genius loci, як казали древні), мабуть тому, що він тонко відчуває старовинну архітектуру як симфонію у камені, її складну взаємодію з навколишнім середовищем.

Відтепер КПІ має власний літак

30 серпня на майданчику біля відділу авіації і космонавтики Державного політехнічного музею при НТУУ "КПІ" з’явився літак Як-40.